מכללות » מכללות בישראל » סמארט פסיכומטרי

סמארט פסיכומטרי

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
סמארט פסיכומטרי
פרטי התקשרות
סמארט פסיכומטרי
כתובת: כל הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם

לימודי פסיכומטרי בסמארט

בית הספר סמארט הוא בית ספר המקיים קורסי הכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית ומכשיר את התלמידים לקבלת ציונים אשר יאפשרו להם להתקבל למוסדות הלימודים האקדמיים הנחשבים בחוגים הנחשקים. מערכי השיעור וטכניקות הלימוד כמו גם סגל המורים והמדריכים של בית הספר סמארט לבחינה הפסיכומטרית מביא את בית הספר למצוינות בכל הקשור להכנה לבחינה הפסיכומטרית והצלחה ברמה שתשפר משמעותית את סיכויי התלמיד להתקבל ללימודים אקדמיים.

קצת על הבחינה הפסיכומטרית

הבחינה הפסיכומטרית היא בחינה המהווה כלי למיון למועמדים ללימודים אקדמיים במוסדות הלימודים השונים. למרות שמוסדות לימודים מסוימים מקלים על תנאי הקבלה ומרכיבים את דרישות הסף על סמך ציוני הבגרות בלבד, רוב החוגים המבוקשים ביותר בתעשייה הישראלית ורוב מוסדות הלימודים המקיימים לימודים ברמה גבוה כוללים את ציוני הבחינה הפסיכומטרית בדרישות הסף לקבלה ללימודים ואף מתנים את הציונים בציונים בסדר גודל גבוה מאוד כתנאי קבלה לחוגים המבוקשים.

בבית הספר סמארט מבינים את החשיבות הרבה של הבחינה הפסיכומטרית ככלי מיון לקבלה ללימודים אקדמיים ומציעים קורסי הכנה אשר יכשירו את המועמדים לקבלת ציונים גבוהים שישפרו את סיכויי הקבלה למוסדות האקדמיים השונים.

הבחינה הפסיכומטרית מורכבת משלושה חלקים אשר בוחנים את מיומנויות החשיבה והידע של הנבחן. חלק כמותי הכולל שאלות כמותיות המבוססות על תרגילי מתמטיקה שונים, חלק מילולי הכולל קטעי קריאה ושאלות בהבנת הנקרא וחלק באנגלית הכולל שאלות ידע והבנה בשפה אנגלית. בבית הספר סמארט מכירים את המבנה של הבחינה הפסיכומטרית ואת האופן בו ניתן לפצח בקלות וביעילות את כל סוגי השאלות בחלקים השונים של הבחינה.

קורסי ההכנה של סמארט

קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית של סמארט מורכבים ממערכי שיעור ממוקדים אשר בונים מסלול לימודים אפקטיבי להכנה לבחינה הפסיכומטרית. המורים של סמארט הם המקצוענים והטובים ביותר בתחום ההכנה לפסיכומטרי שכותבים ומפתחים חומרי לימוד והכנה לבחינה עם ניסיון של שנים בתחום. במהלך קורסי ההכנה מקבל כל תלמיד התייחסות אישית ומעקב אחר קצב ההתקדמות שלו עד למקסום היכולות שלו בדרך להוצאת תוצאות גבוהות בבחינה הפסיכומטרית. בנוסף, מספק בית הספר היקף שעות נרחב ביותר במהלך הקורס והכנה לקראת הקורס לשם ריענון.