מכללות » מכללות בישראל » המרכז האקדמי כרמל » לימודי משפטים במכללת כרמל

לימודי משפטים במכללת כרמל

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
המרכז האקדמי כרמל
פרטי התקשרות
לימודי משפטים במכללת כרמל
כתובת: רחוב הנמל 16,חיפה
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?מידע אודות מסלול הלימודים למשפטים במכללה האקדמית כרמל

במהלך לימודי משפטים במכללת כרמל, מקבל הסטודנט מעבר ללימודים הסטנדרטיים של תכני הלימוד בנושא המשפט, גם ידע רב אודות מקומו של המשפט בחיי האדם ולמידה אודות העקרונות של תחום המשפטים לדורותיו. לימודי משפטים במכללת כרמל מקנים אפשרות להתמחות בתחומים מקבילים לתחום עריכת הדין כמו התמחות במנהל עסקים, התמחות בחינוך ועוד אשר מאפשר לבוגרי המכללה להשתלב בתפקידים הדורשים ידע משפטי בנוסף לתפקידי עריכת הדין המסורתיים תוך הקפדה על תכני לימוד וסגל מרצים מעודכן ואיכותי ביותר.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה של לימודי משפטים במכללת כרמל הם תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של מינימום 90, ציון של 85 בתחום האנגלית של מבחן הפסיכומטרי או לחלופין, ציון של 185 במבחן אמי"ר. האפשרויות העומדות בפני מועמדים שאינם זכאים לתעודת בגרות הן השתתפות במכינה קדם אקדמית הנערכת במכללה.  

שכר לימוד

שכר הלימוד של לימודי משפטים במכללת כרמל עומד על כ 28 אלף שקלים לשנה. מכללת כרמל הינה מכללה פרטית והסטודנטים במכללה רשאים להגיש בקשה לסיוע מימון שכר הלימוד באמצעות מלגות. את שכר הלימוד ידרשו הסטודנטים והמועמדים לשלם מראש ובמזומן או באמצעות הקמת הוראת קבע או באמצעות אספקת המחאות בגובה הסכום או באמצעות כרטיס אשראי או באמצעות הלוואות למימון שכר לימוד או באמצעות מענק פיקדון לחיילים משוחררים או באמצעות מימון על ידי גורם סיוע חיצוני.

מלגות

המועמדים והסטודנטים ללימודי משפטים במכללת כרמל רשאים להגיש בקשות לסיוע במימון שכר הלימוד במהלך הלימודים במכללת כרמל באמצעות מלגות חיצוניות או מלגות פנימיות של המכללה. במסגרת המלגות הפנימיות של המכללה קיימות מלגות מיוחדות לחיילים משוחררים המעניקים מימון בגובה של 3000 שקלים ללימודי תואר ראשון, מלגות לחיילים בצבע קבע או לחיילים בשירות הסדיר המציעות מימון בגובה של 6000 שקלים ללימודי התואר הראשון ומלגות לסטודנטים מצטיינים.

במסגרת המלגות החיצוניות יוכלו הסטודנטים והמועמדים להגיש בקשה לסיוע באמצעות ביצוע פרויקט פר"ח, באמצעות קרן IMPCT ובאמצעות קרן "הישג".בנוסף, יוכלו לזכות המועמדים או הסטודנטים בהטבות בשכר לימוד במסגרת מבצע "חבר מביא חבר" שמקיימת המכללה בכל שנה. 

מאמרים אחרונים:
כל הדרכים להשלים 12 שנות לימוד ובאילו קורסים אפשר לגשת להשלים 12 שנות לימוד ולהשיג תעודת 12 שנות לימוד בישראל.
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?