מכללות » מכללות בישראל » המרכז האקדמי כרמל » לימודי מנהל עסקים במכללת כרמל

לימודי מנהל עסקים במכללת כרמל

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
המרכז האקדמי כרמל
פרטי התקשרות
לימודי מנהל עסקים במכללת כרמל
כתובת: רחוב הנמל 16,חיפה
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?כל מה שצריך לדעת מסלול הלימודים למנהל עסקים במכללת כרמל

מכללת כרמל, הממוקמת באזור הנמל בחיפה, מציעה לימודי השכלה גבוהה בתחומי המשפטים, מנהל עסקים וחשבונאות. המכללה, המגדירה עצמה כבעלת סטנדרטים זהים לאוניברסיטאות פרטיות ברחבי העולם, מציעה התאמת תכנית לימודים עבור צרכי הסטודנטים, יחד עם תכנית לימודים המוכוונת עבור בניית קריירה, בהתאם לתחומי הלימוד השונים אותם מציעה המכללה.

ללמוד מנהל עסקים במכללת כרמל

לימודי מנהל עסקים במכללת כרמל הם לימודים יישומיים. משמע, בכל עת, במהלך הלימודים, נבחנות תאוריות שונים בהתאם לנושאים הנלמדים, ויתרה מזאת, גם נבחנת דרך היישום שלהם בעולם העסקים המודרני. על-מנת לסייע בשילוב עבודה ולימודים, מציעה המכללה מסלול לימודי ערב. מכללת כרמל מציעה ארבעה מסלולים שונים ללימודי התואר הראשון במנהל עסקים: שיווק ופרסום, משאבי אנוש, מימון ובנקאות וחשבונאות. משך הלימודים בכל המסלולים הוא שלוש שנים אקדמיות, כאשר מסלול לימודי הבוקר כולל לימודי קיץ, ואילו מסלול לימודי הערב כולל לימודים הנמשכים 6 סמסטרים אקדמיים. הלומדים במסלול החשבונאות, יוכלו להשלים את לימודיהם בחשבונאות בתשלום נוסף, לאורך שנת לימוד רביעית.

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים, עומדים על ממוצע ציוני בגרות של 85 לפחות, כאשר ציון הבגרות במתמטיקה, עומד על 85 לפחות ב-3 יחידות לימוד, 75 לפחות ב-4 יחידות לימוד או 65 לפחות ב-5 יחידות לימוד. מועמדים אשר ציוניהם נמוכים מאלה, יוכלו להשתתף במכינה קדם-אקדמית ויצטרכו לעבור בהצלחה את המבחן שבסופה. עוד מציינת המכללה, כי עדיפות תינתן למועמדים שציון הבחינה הפסיכומטרית שלהם הוא 580 לפחות.

שכר לימוד ומלגות

יש לזכור כי מכללת כרמל אינה מתוקצבת ולפיכך, עלות הלימודים בה גבוהה. עלות לימודי מנהל עסקים במכללת כרמל עומדת על כ-30000 ₪ עבור שנת לימודים אחת, ואינה כוללת אגרות נוספות. עם-זאת, המכללה מציעה אווירת לימודים של מוסד אקדמי פרטי, וכן, דרכי תשלום שונות שיוכלו לסייע לסטודנט לממן את המחיר הגבוה של התואר.

מכללת כרמל מציעה מספר מלגות, ביניהן מלגות עבור חיילים משוחררים, מלגות עבור משרתי הקבע או חיילים בשירות סדיר ומלגות עבור סטודנטים מצטיינים שממוצע ציוניהם בשנה האקדמית החולפת עומד על 85 לפחות. את לימודי מנהל עסקים במכללת כרמל ניתן לממן גם באמצעות מלגות חיצוניות, כמו מלגת קרן אימפקט, המחולקת לחיילים משוחררים מעוטי יכולת, מלגת קרן השג, המחולקת לחיילים משוחררים שהוכרו במהלך שירותם כחיילים בודדים ומלגת פרויקט פר"ח המוכרת.

מאמרים אחרונים:
כל הדרכים להשלים 12 שנות לימוד ובאילו קורסים אפשר לגשת להשלים 12 שנות לימוד ולהשיג תעודת 12 שנות לימוד בישראל.
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?