אנקורי

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
אנקורי
פרטי התקשרות
אנקורי
כתובת: סניפים בכל הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים באנקורי

בית הספר אנקורי הוא רשת של מכוני לימודים לקראת בחינות הבגרות והפסיכומטרי. סניפי הרשת פרוסים ברחבי הארץ ומקיימים לימודים המותאמים לצרכי כל התלמידים ומובילים להצלחה. בין התלמידים הלומדים באנקורי ניתן לראות תלמידי תיכון אשר לומדים למקצועות הבגרות באופן אחד ותלמידים אשר סיימו את תקופת הבגרות ומעוניינים להשלים או לשפר את מקצועות הבגרות.

בנוסף לקורסי ההכנה לבגרות , רשת אנקורי מקיימת קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרי על מנת להעניק לתלמידים אפשרות לשפר את סיכויי הקבלה שלהם למוסדות הלימודי האקדמיים הנחשבים. חומרי הלימוד המרכיבים את השיעורים נכתבים על ידי צוות המורים המקצועי והמנוסה של בית הספר ומערכי השיעורים נערכים בהתאם לצרכים של התלמידים וקצב התקדמותם.

אנקורי הוצאת ספרים

כחלק מהניסיון הענף של רשת בית הספר להכנה לבגרות ופסיכומטרית, מוציאה רשת אנקורי ספרי לימוד וחומרי עזר לתלמידים. ספרי הלימוד של בית הספר אנקורי מכילים חומרים ממוקדים ומהווים חומרי עזר מושלמים להכנה לקראת בחינות הבגרות במקצועות השונים ולקראת הבחינה הפסיכומטרית. בנוסף לספרי הלימוד, עומדים לפני התלמידים בבית הספר אפשרויות לימוד באמצעים טכנולוגיים כמו אפליקציות לימודיות ברשת שאליהן קיימת גישה בכל שעות היום ומהבית.

קורסי הכנה לבגרות

תעודת בגרות מלאה וציוני בחינות הבגרות מהווים את הדרישה המינימלית לקבלה ללימודים אקדמיים במוסדות הלימודים השונים. ככל שציוני הבגרות וכמות היחידות המרכיבה את תעודת הבגרות גבוהים יותר כך עולים הסיכויים של התלמיד להתקבל למוסד הלימודים המבוקש ולחוגי הלימודים המבוקשים. בית הספר אנקורי המקיים קורסי הכנה לבגרות שואף למצות ככל הניתן את יכולותיו של הסטודנט ולהביאו לשפר משמעותית את סיכויי הקבלה שלו ללימודים אקדמיים באמצעות צוות מורים מקצועי ומיומן, יחס אישי, מערכי שיעורים אינטימי וחומרי הלימוד הממוקדים והרלוונטיים ביותר לבחינת הבגרות הספציפית אליה התלמיד לומד.

קורסי הכנה לפסיכומטרי

כמו ציוני בחינות הבגרות, גם הציון בבחינה הפסיכומטרית מהווה תנאי קבלה ללימודים אקדמיים במרבית ממוסדות הלימוד האקדמיים הנחשבים. באמצעות קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית של בית ספר אנקורי מפותחות מיומנויות החשיבה והלמידה של התלמידים כאשר המטרה היא הצלחה בבחינה הפסיכומטרית והשגת ציונים מספקים לקבלה לחוגי הלימוד הנחשקים.