מכללות » מכללות בישראל » בגרות בקמפוס

בגרות בקמפוס

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
בגרות בקמפוס
פרטי התקשרות
בגרות בקמפוס
כתובת: קרית הטכניון, חיפה
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודי בגרות ופסיכומטרי בקמפוס הטכניון שבחיפה

בגרות בקמפוס הוא בית ספר להשלמת בגרויות השוכן בקמפוס הטכניון בחיפה. הלימודים במסגרת בית הספר בגרות בקמפוס מיועדים למועמדים ללימודים המעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים אקדמיים באמצעות שיפור והשלמת מקצועות בגרות חסרים. בית הספר הוקם כמיזם של בית הספר להנדסאים במוסד הטכניון בחיפה וקורסי ההכנה לבגרות המתקיימים במסגרת בית הספר מועברים על ידי צוות מורים מקצועי ומיומן ומכילים תכנים ממוקדים שמטרתם לסייע לקבלת ציוני בגרות גבוהים.

קורסי הכנה למקצועות הבגרות

קורסי ההכנה למקצועות הבגרות המתקיימים במסגרת בית הספר בגרות בקמפוס מתקיימים במתכונת של מספר פעמים בשבוע. בין הקורסים השונים הזמינים לבחירת התלמידים ניתן למצוא קורס הכנה לבגרות במתמטיקה, הקורס מתקיים ברמת לימודים של שלוש יחידות לימוד לבגרות במתמטיקה ומתקיים שלוש פעמים בשבוע בשעות הערב. בנוסף, לרשות הסטודנטים עומדים מורים המתגברים באופן פרטני את חומר הלימוד בימי שישי בבוקר.

קרוס נוסף המכין לבגרות במסגרת בגרות בקמפוס הוא קורס הכנה לקרת בגרות בפיזיקה. הקורס מיועד לתלמידים המעוניינים ללמוד מקצועות מדעיים או הנדסה ומתקיים במתכונת לימוד כיתתית בה מועבר חומר הלימוד באופן ממוקד ורלוונטי לבחינת הבגרות. עם התקרבות אל מועד בחינת הבגרות, נערכים תגבורים ומרתונים של תרגילים על מנת למצות את ההכנה לבגרות באופן מלא.

קורס נוסף להכנה לבגרות המתקיים במסגרת בגרות בקמפוס הוא בגרות באנגלית. לבחירת התלמידים ניתנת האפשרות לבחור את רמת הקורס ברמת שלוש עד חמש יחידות בהתאם ליכולות ולשליטה בשפה האנגלית של התלמיד. הקורס מתקיים בשעות הערב בכיתות קטנות המאפשרות קבלת יחס אישי וסיוע במידת הצורך בחומרי הלימוד הנדרשים. תכני הקורס כוללים לימודי הבנת הנשמע והבנת הנקרא בשפה האנגלית.

קורס פסיכומטרי

קורס נוסף המתקיים במסגרת בגרות בקמפוס הוא קורס הכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית. במסגרת הקורס נעשה שימוש בטכניקות לימוד המבוססות על מחקרים כמובילות להצלחה בבחינה הפסיכומטרית. עם התקרב אל מועד הבחינה, מתוגברים התלמידים במרתונים ומפגשים בתדירות גבוהה על מנת להכין את התלמיד באופן הטוב ביותר לקראת הבחינה הפסיכומטרית. המסלולים ללימוד פסיכומטרי מתקיימים בלימודי בוקר או לימודי ערב וימי שישי על פי נוחות ולוח הזמנים של התלמיד.