מכללות » מכללות בישראל » הבית של תמר

הבית של תמר

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
הבית של תמר
פרטי התקשרות
הבית של תמר
כתובת: סניפים בשרון
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודי בגרויות ופסיכומטרי בבית של תמר

הבית של תמר הוא מרכז לימודים לבגרות ופסיכומטרי המיועד לתלמידים בעלי לקויות למידה. במסגרת הלימודים בבית של תמר מועברים קורסים עם דגש לתכנים המתאימים מבחינת הרמה וקצב הלימוד לתלמידים המתקשים ללמוד במסגרות הרגילות. בין לקויות הלמידה שיתאימו לתכנית הלימודים בבית של תמר נמצאים תלמידים המתקשים בקריאה, כתיבה, הבנת פעולות חשבון בסיסיות ובעלי הפרעות קשר וריכוז.

קורסי ההכנה לבגרות ולפסיכומטרי של המתקיימים במסגרת הבית של תמר מעניקים לתלמידים את הכלים להתמודד עם השאלות בבחינה וממצים את פוטנציאל הלמידה של התלמיד על ידי הקניית ביטחון עצמי ומיומנויות למידה עצמאית.

לימודי פסיכומטרי

הבית של תמר מקיים לימודים לבחינה הפסיכומטרית המיועדים לתלמידים בעלי לקויות למידה המעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם למוסדות האקדמיים השונים. במסגרת הקורסים נעשה שימוש בתוכנה מיוחדת וחדשה אשר מטרתה להקל על הלמידה והשינון של החומר לתלמידים המתקשים בכך. כיתות הלימוד מורכבים ממספר מועט של תלמידים אשר מאפשר לכל תלמיד לקבל את היחס האישי מהמורה ומאפשר לו התרכזות מלאה וללא הפרעות במהלך השיעור.

מערכי השיעורים מובנים באופן ששם דגש על ארגון הזמן וחומר הלימוד אשר מאפשרים לתלמיד להצליח במבחן הפסיכומטרי ולהגיע אל המבחן עם הביטחון העצמי הדרוש לשם הצלחה בבחינה.

לימודי בגרות

בנוסף ללימודי הפסיכומטרי, הבית של תמר מקיים לימודים למקצועות הבגרות השונים ומאפשר לתלמידים עם לקויות למידה בכל הרמות להשיג בגרות מלאה בציונים שיאפשרו לימודי המשך במוסדות האקדמיים השונים. קורסי ההכנה לבגרות הנערכים במסגרת הבית של תמר כוללים במקביל לחומרי הלימוד, פעולות להעצמת הפוטנציאל של התלמיד כמו פעילויות להחדרת מוטיבציה, סבלנות בהעברת החומרים הנלמדים וכדומה.

קורסי ההכנה לבגרות מבוצעים בשני מסלולים עיקריים, מסלול בגרות אקסטרנית המיועדת לתלמידי תיכון בעלי לקויות למידה שאינם מצליחים לעמוד בתכנית הלימודים הקיימת בבתי הספר הרגילים ומסלול בגרות אקסטרנית בשעות הערב המיועדת לחיילים משוחררים ולתלמידים שאינם יכולים ללמוד בשעות הבוקר בגלל מגבלות לוח הזמנים. כיתות הלימוד בהם מתקיימים קורסי ההכנה לבגרות כוללים קבוצות קטנות של עד שנים עשר תלמידים המלווים בליווי אישי של התלמיד ותגבורים בעת הצורך.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני