מכללות » מכללות בישראל » המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
פרטי התקשרות
המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
כתובת: סניפים ברחבי הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכינה הבינתחומית לעיצוב

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מקיימת לימודים המכינים את הסטודנטים לקראת לימודי עיצוב במגוון מגמות. סניפי המכינה זמינים לסטודנטים בערים תל אביב, ירושלים, באר שבע וחיפה. מטרת הלימודים במכינה היא לשפר את סיכויי הקבלה של הסטודנטים למקצועות האדריכלות והעיצוב בחוגי הלימודי השונים המתקיימים במוסדות הלימוד האקדמיים בארץ.

תכניות הלימודים במכינה מתאימות ללוחות הזמנים האקדמיים של המוסדות להשכלה גבוהה על מנת לאפשר לסטודנטים את הזמן להתקבל למוסד הלימודים המבוקש בזמן ותכני הלימוד ומערך הלימוד מובנים על פי החומרים המעודכנים ביותר בתחומי העיצוב והאדריכלות וצוות המורים המיומן והמקצועי ביותר בתעשייה אשר יוביל את התלמיד לעבר הקבלה ללימודים האקדמיים.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים המועברת במסגרת המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות נבנית במטרה לסייע על הקבלה אל המוסדות האקדמיים במגוון תחומי הלימוד כמו לימודי עיצוב פנים, לימודי עיצוב תעשייתי, לימודי עיצוב אופנה, לימודי אנימציה, לימודי עיצוב טקסטיל, לימודי צורפות ועוד. תנאי הקבלה בכל המוסדות מורכביםבדרך כלל ממערך של דרישות כמו בחינה פסיכוטכנית הבודקת את רמת הידע ומיומנויות החשיבה של המועמד, מבחנים הבודקים את יכולת היצירתיות של המועמד וראייתו הויזואלית, תיק עבודות, ראיונות אישיים ועוד.

תפקיד תכנית הלימודים המתקיימים במסגרת המכינה הבינתחומית לעיצוב אדריכלות היא להכין את המועמד לקראת תהליכי המיון השונים ולשפר משמעותית את סיכויי הקבלה שלו לחוגים המבוקשים בתחום העיצוב והאדריכלות במוסדות המבוקשים להשכלה גבוהה. עם ביום הלימודים במסגרת המכינה, יוכלו הבוגרים להתפאר בתיק עבודות מקצועי אשר ירשים את הגורמים האחראיים על הקבלה אל המוסד המבוקש.

ייעוץ והכוונה

אנשים המעוניינים להתקבל ללימודי עיצוב ואדריכלות לרוב אינם יודעים לחלוטין מה האפשרויות העומדות בפניהם ולא מכירים את הדרישות לקבלה ללימודים. מכיוון שדרישות הסף לקבלה ללימודים במוסדות השונים בהם מתקיימים חוגי לימודים בעיצוב מורכבות מפרמטרים רבים, חשוב שהמועמד ידע מה עליו להציג ושיתכונן היטב לקראת הגשת המועמדות מכיוון שדחייה מהמוסד בשל אי עמידה בכל תנאי הקבלה תגרום למועמד להפסיד שנת לימודים וזמן יקר.

צוות היועצים והמדריכים של המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות יוכל לסייע בידי המועמדים המעוניינים להתקבל למוסדות השונים בהבנת הצרכים והדרישות ולהשתלב בלימודי המכינה שיסייעו להם להתקבל למוסדות הלימוד המבוקשים.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני