מכללות » מכללות בישראל » המכללה האקדמית גליל מערבי

המכללה האקדמית גליל מערבי

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
המכללה האקדמית גליל מערבי
פרטי התקשרות
המכללה האקדמית גליל מערבי
כתובת: גליל מערבי
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת גליל מערבי

המכללה האקדמית גליל מערבי מקיימת לימודים לתואר ראשון, לימודי הנדסאים, לימודי מכינה, לימודי תעודה ועוד. במקביל ללימודים האקדמיים ולימודים לקראת לימודים אקדמיים מקיימת המכללה האקדמית גליל מערבי פעילויות קהילתיות ענפות לקידום הגליל מבחינה אקדמית ותעסוקתית. אפשרויות הלימוד הגדולות של המכללה מאפשרות לכל אדם המעוניין לרכוש השכלה למצוא את תחומי העניין המתאימים לו ביותר.

בנוסף, המכללה מעניקה סכומי כסף גדולים כמלגות לסטודנטים נזקקים על מנת לסייע להם ללמוד במוסדות אקדמיים ולהרחיב את השכלתם ואת אפשרויות התעסוקה שלהם. בנוסף, המכללה האקדמית גליל מערבי מציעה שירותי מעונות סטודנטים לסטודנטים מיישובים מרוחקים ומעודדת הגעה של סטודנטים מכל רחבי הארץ ללמוד בתחומי שעריה.

לימודים לתואר ראשון

המכללה האקדמית גליל מערבי מקיימת לימודים לתואר הראשון המזכים את הסטודנטים הבוגרים בתואר ראשון המאושר על ידי המועצה להשכלה גבוהה בישראל. חלק מהתארים מעניקים תואר בוגר של אוניברסיטת בר אילן כחלק מהיות המכללה בחסות של האוניברסיטה. בין מסלולי הלימוד לתואר ראשון, עומדים לרשות הסטודנטים לימודים במקצועות הלוגיסטיקה, מדעי המדינה, אנתרופולוגיה, קרימינולוגיה, חינוך, משאבי אנוש, לימודי מידע, תקשורת, סוציולוגיה, לימודי ביטחון, לימודי המזרח התיכון ועוד.

מכינות קדם אקדמיות

כחלק מהמחויבות של המכללה האקדמית גליל מערבי להשכלה גבוהה ולשוויון זכויות לכל, מקיימת מכללת הגליל המערבי לימודים במגוון מכינות המיועדות למועמדים ללימודים אשר מעוניינים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים אקדמיים. מגוון המכינות במכללה מוצע במגוון מסלולים המתאימים לכל סוגי האוכלוסייה בהתאם ללוחות הזמנים של התלמידים וליכולות שלהם.

בין המכינות הזמינות במכללה ניתן למצוא מכינות לתלמידים בגילאי שלושים ומעלה, מכינות ריענון המיועדות למועמדים ללימודים אקדמיים המעוניינים לשפר את מיומנויות הלמידה שלהם ולהתרענן בחומרי הלימוד הבסיסיים, מכינה דו שלבית המיועדת לסטודנטים המעוניינים להשלים את כל תעודת הבגרות שלהם.  מכינה חד שלבית המיועדת לסטודנטים המעוניינים לשפר או להשלים רק חלק ממקצועות הבגרות שלהם ומכינה אינטנסיבית להשלמת בגרויות המיועדת לסטודנטים המעוניינים לשפר ולהשלים את מקצועות הבגרות שלהם בזמן הקצר ביותר ובאופן הממוקד ביותר.

הבחירה של המכינה המתאימה ביותר נתונה בידי המועמד ללימודים אקדמיים ובכך מאפשרת לכל מי שמעוניין בלימודים אקדמיים לקבל את ההזדמנות להשתלב במערכת האקדמית.