חרשן

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
חרשן
פרטי התקשרות
חרשן
כתובת: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?בגרויות ופסיכומטרי בחרשן

חרשן, בית הספר להכנה לבגרות ופסיכומטרי מיועד עבור מועמדים ללימודים אקדמיים אשר רוצים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם למוסדות הלימודים האקדמיים השונים. סגל המורים למקצועות ההכנה לבגרות וצוות המדריכים בקורסי ההכנה לפסיכומטרי מורכבים ממיטב אנשי המקצוע בתחום אשר שמים דגש על הצלחת התלמידים ומיצוי היכולות שלהם באופן המיטבי ביותר כאשר המטרה הראשית היא הצלחה בבחינות לצורך קבלה לחוגים המבוקשים במוסדות האקדמיים השונים.

לימודי הכנה לבגרות

ציון תעודת הבגרות הוא אחד מדרישות הסף החשובות ביותר לקבלה ללימודים בכל אחד ממוסדות הלימוד השונים. בין אם מוסד הלימוד המבוקש הוא מכללה ובין אם הוא אוניברסיטה, תעודת בגרות מלאה וציונים טובים בתעודת הבגרות ישפרו משמעותית את סיכויי הקבלה לכל החוגים במוסדות הלימוד האקדמיים.

מכיוון שהתחרות היא גדולה וכמות הנרשמים השנתית היא גבוהה ביותר בכל שנה, סיכויי הקבלה ישתפרו משמעותית ככל שהציונים יהיו גבוהים יותר וכמות יחידות הלימוד תהיה רבה יותר. בית הספר חרשן מכיר בכך ופועל לא רק להשלמת מקצועות הבגרות אלא גם להצלחה יתרה וקבלת ציונים גבוהים אשר ישפרו משמעותית את סיכויי הקבלה של המועמד לחוג הלימודים המבוקש על ידו בלי הצורך התפשר.

בין מקצועות הבגרות המוצעים במסגרת בית הספר חרשן ניתן למצוא קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה, ספרות, תנ"ך, פיזיקה, אנגלית, מדעי החברה, גיאוגרפיה, כימיה, ביולוגיה ועוד.

לימודי הכנה לפסיכומטרי

הבחינה הפסיכומטרית מהווה מקור למיון המועמדים בתהליך הקבלה למוסדות הלימודים האקדמיים השונים. שקלול הציונים של בחינת הבגרות והבחינה הפסיכומטרית יקבע אם הסטודנט יוכל לעמוד במסלולי הלימודים השונים ויתקבל למסלול הלימודים שביקש. הבחינה הפסיכומטרית מודדת בין השאר את מיומנויות החשיבה והידע של המועמדים ללימודים אקדמיים ומורכבת ממבחנים מילוליים, כמותיים ואנגלית.

קורסי ההכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית בבית הספר חרשן ממוקדים ביותר ומטרתם היא הצלחה בבחינת הפסיכומטרי. מערך השיעורים מורכב מתכני לימוד ושיטות לימודים המועברים לתלמידים באופן הדרגתי על מנת לסגל את יכולות המחשבה והלימוד של הסטודנטים בקורסי ההכנה. סגל המדריכים המעביר את השיעורים מורכב ממיטב המורים המקצועיים המכירים את כל חומרי הלימוד, הטכניקות לפתרון מהיר ומבנה הבחינה באופן שיסייע הכי הרבה להצלחת התלמידים בבחינה הפסיכומטרית.