טריידנט

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
טריידנט
פרטי התקשרות
טריידנט
כתובת: סניפים ברחבי הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת טריידנט

מסחר בשוק ההון הפך בשנים האחרונות לנחלת הציבור הכללי. עם התפתחות הטכנולוגיה והופעת הכלים הטכנולוגיים, המסחר הפך לזמין בכל מקום ובכל זמן. בין אם מדובר בלקוחות מוסד פיננסי המעוניינים להבין ולבחור את אופן ההשקעה של כספם ובין אם מדובר באנשים פרטיים המעוניינים להשקיע בעצמם את כספיהם באופן עצמאי, לימודי שוק ההון הם הכרחיים על מנת להבין את מהלך המסחר, הפקודות השונות, הדרכים בהם יש לקבל החלטות וכדומה.

בית הספר טריידנט הוא בית ספר המאפשר לימודי שוק ההון לקהל הרחב המעוניין להרחיב את ידיעותיו בנושאי שוק ההון לצרכים פרטיים או אפילו לידע כללי. באמצעות קורסים הנערכים במסגרת טריידנט יוכלו התלמידים לבחור בקורסים מקצועיים אשר יאפשרו להם לעסוק במקצועות שוק ההון השונים באופן מקצועי או לצרכים אישיים. מהלך הקורסים בבית הספר טריידנט בנוי באופן המאפשר למידה תיאורטית ולמידה מעשית יחד אשר משפרים משמעותית את מיומנויות המסחר של התלמידים בשוק ההון.

סוגי קורסים

בית הספר טריידנט מקיים מגוון רחב של קורסים בהם מוצגים חומרי הבסיס למתחילים או חומרי לימוד מתקדמים יותר ובעלי ידע מוקדם. דוגמא לקורסים המתקיימים ב טריידנט היא קורסי המסחר במניות, הקורסים כוללים תכנים אודות אפשרויות המסחר במניות, היכרות עם הבורסות השונות בעולם, כלים לניתוח טכני, שיטות מסחר ומלווה והתנסות מעשית של התלמידים בכל שלב של הקורס.

דוגמאות לקורסי המסחר במניות הן: קורס מסחר במניות הנסחרות בבורסות וול סטריט האמריקאיות, קורס מסחר במניות בבורסת תל אביב, קורס מסחר במניות ללימוד עצמי, קורס ניהול השקעות עצמי ועוד. קורסים נוספים המתקיימים במסגרת טריידנט הם קורסי מסחר במטבע חוץ. במסגרת הקורסים הללו נחשף התלמיד לעקרונות המסחר במטבע חוץ, שיטות למסחר במט"ח, היכרות את מערכות המסחר השונות ועוד.

בנוסף לקורסים הפרונטליים הנערכים במסגרת בית הספר טריידנט, מציע בית הספר קורסים ללימוד עצמי לתלמידים המעוניינים בביצוע הקוס במערכות ממוחשבות בזמנם החופשי. מערכי השיעורים בקורסים המקוונים כוללים סרטוני הדרכה והדרכות מקוונות הכוללות תרגולים מעשיים וחומרי עזר המאפשרים לימוד עצמי בקצב של התלמיד. הקורסים המקוונים מתאימים לכל מי שמעוניין לרכוש ידע בתחומי שוק ההון השונים ללא הצורך בידע או ניסיון מוקדמים.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני