ירין שחף

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
ירין שחף
פרטי התקשרות
ירין שחף
כתובת: סניפים ברחבי הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?קורס איפור בירין שחף

בית הספר, ירין שחף לימודי איפור, נוסד במטרה ללמד את יסודות האיפור ולהקנות למאפרים את הידע הדרוש לאיפור מושלם. בית הספר של ירין שחף נוסד על ידי המאפר ירין שחף שנחשב לחד מבכירי המאפרים בישראל. ניסיונו הרב ואהבתו של ירין שחף למקצוע האיפור הביא אותו להקים מוסד לימודים לשם העברת הידע הרב שצבר מעבודותיו כמאפר בארץ ובעולם למאפרים נוספים המעוניינים להתמקצע בתחום.

בנוסף, למקצוע האיפור עוסק ירין שחף בפיתוח ושיפור של מוצרי איפור במסגרת שיתופי פעולה עם חברות קוסמטיקה מוכרות בעולם ובכך מביא אל חומרי הלימוד בבית הספר ירין שחף – לימודי איפור לא רק לימודי טכניקות לאיפור אלא גם ידע אודות המוצרים השונים בעולם האיפור אשר יעניקו את התוצאות הטובות ביותר למאפרים וללקוחותיהם.

קורס איפור מקצועי

בית הספר ירין שחף לימודי איפור מקיים לימודי איפור מקצועי שמטרתו להכשיר מאפרים מקצועיים אשר יוכלו לעסוק במקצוע במסגרת פרטית או במסגרת חברות האיפור וחנויות האיפור השונות. במסגרת תכני הקורס, לומדים תלמידי האיפור את טכניקות האיפור השונות המבוקשות בתעשייה כמו איפור כלות, איפור דוגמניות לצילומי אופנה ולתצוגות אופנה ובמהלך הקורס מקבלים התלמידים כלים אשר מסייעים להם לפתח את הסטייל והטכניקה האישיים שלהם.

הקבלה לקורס האיפור אינה מצריכה ידע מוקדם או תנאי קבלה מסוימים מלבד אהבה למקצוע. משך מסלול הלימודים הוא חצי שנה שבה מועברים קורסים בהיקף של עשרים וחמישה שיעורים. מבנה הקורס כולל לימודים תיאורטיים והתנסות פרקטית על ידי מדריכי איפור. בנוסף, עם פתיחת הקורס, יקבל כל תלמיד ערכת איפור מקצועית אשר תשמש אותו במהלך כל שלבי הלימודים.

סדנאות איפור

בית הספר, ירין שחף לימודי איפור, מקיים סדנאות איפור במגוון רחב של נושאים המיועדים לקהל הרחב או לקהל המאפרים המקצועי המעוניין להעשיר את תחום ידיעותיו בעולם האיפור. בין הסדנאות, מתקיימת סדנת איפור לנערות צעירות המלמדת טכניקות איפור עדין שמתאים לעור הפנים ולגיל הנערה תוך התחשבות בסגנון החיים המאפיין את הגיל הזה.

סדנא נוספת המתקיימת בבית הספר היא סדנת איפור אישי המיועדת לכל מי שמעוניין להתאים לעצמו את סגנון האיפור והצבעים באופן אישי. במסגרת הסדנא תתבצע התאמת צבעים, ילמדו סגנונות איפור המתאימים לשעות היום השונות, האופן בו ניתן להתאפר על מנת להבליט את חלקי הפנים היפים ולהסתיר פגמים בפנים וכיצד להתאפר באופן עצמי בצורה מושלמת.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני