מכללות » מכללות בישראל » המכללה האקדמית נתניה » לימודי משפטים במכללת נתניה

לימודי משפטים במכללת נתניה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
המכללה האקדמית נתניה
פרטי התקשרות
לימודי משפטים במכללת נתניה
כתובת: רח' האוניברסיטה 1,נתניה
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?תואר במשפטים במכללת נתניה

לימודי משפטים במכללת נתניה מתקיימים במסגרת בית הספר למשפטים של המכללה. הלימודים לתואר ראשון במשפטים במכללה מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה ומועברים על ידי המרצים הבכירים ביותר בעולם המשפטים בארץ המשלבים תכנים מעודכנים וייחודיים ללימודים במכללה. במסגרת הלימודים עוברים הסטודנטים גם קורסים משלימים כמו קורסי אנגלית, קורסי קרימינולוגיה, קורסי מדעי החברה וכדומה.

תכנית הלימודים לתואר ראשון במשפטים אורכת שלוש וחצי שנים ומורכבת ממגוון קורסים המועברים על ידי מיטב המרצים בארץ. אפשרות נוספת למסלול לימודים במכללת נתניה היא שילוב של לימודי משפטים עם לימודי מנהל עסקים במסלול מיוחד לבחירתו של הסטודנט אשר התקבל למסלול לימודי משפטים במכללה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה של לימודי משפטים במכללת נתניה נקבעים על פי דרישות הקבלה הייחודיות הנקבעות על ידי כל בית ספר במכללה. דרישות הסף לקבלה למכללה הן: תעודת בגרות מלאה בציון משוקלל של 90 לפחות או תעודה השווה לתעודת בגרות מלאה ממוסד לימודים בחו"ל. סטודנטים בעלי תואר אקדמי ממוסד מוכר להשכלה גבוהה לא יידרשו להציג גם תעודת בגרות. בנוסף לתעודת הבגרות יינתן יתרון למועמדים בעלי ציון פסיכומטרי.

שכר לימוד

שכר הלימוד עבור לימודי משפטים במכללת נתניה עמד בשנת תש"ע על כ 28 אלף שקלים. שכר הלימודים מתעדכן בכל שנה ועל מנת לקבל את הסכום המדויק של כר הלימוד יש לפנות למשרדי המכללה לבירור. את שכר הלימוד ניתן לשלם באמצעות הסדר תשלומים של המכללה ללא ריבית והצמדה לפי כמות הכסות להסדר תשלומים הנקבעת על ידה.

מלגות

סטודנטים או מועמדים לקראת לימודי משפטים במכללת נתניה רשאים להגיש בקשות למלגות לצורך סיוע בשכר לימוד למכללה או לגורמים חיצוניים. בין המלגות הקיימות יכולים המועמדים להגיש מלגות על רקע כלכלי אישי, מלגות לתושבי העיר נתניה, מלגות על פי סטטוס משפחתי, מלגות במסגרת פרויקט פר"ח, מלגות קרנות חיצוניות המסייעות במימון לימודים אקדמיים, מלגות לסטודנטים או למועמדים מצטיינים, מלגות לחיילים בסדיר או חיילים משוחררים ועוד. לקבלת רשימה מפורטת של המלגות הקיימות יש להיכנס לאתר המכללה לדף פירוט המלגות.