מכללות » מכללות בישראל » המרכז האקדמי פרס » לימודי משפטים במכללת פרס

לימודי משפטים במכללת פרס

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
המרכז האקדמי פרס
פרטי התקשרות
לימודי משפטים במכללת פרס
כתובת: דרך גד פיינשטיין, רחובות
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי פרס

לימודי משפטים במכללת פרס הם לימודים לתואר ראשון במשפטים המקנים את האפשרות לעסוק במקצוע עריכת דין בישראל. במסגרת הלימודים במכללת פרס יעברו הסטודנטים למשפטים קורסים מקצועיים ותיאורטיים אשר יכשירו אותם לעבודה בתחום המשפט. תכנית הלימודים לתואר ראשון במשפטים במכללת פרס כוללת לימודים בעלי תוכן מעשי אשר יסייעו בעיסוק בפרקטיקה המשפטית עוד במהלך הלימודים במכללה. משך הלימודים לתואר ראשון במשפטים המרכז האקדמי פרס הוא כשלוש שנים וצי.

תכנית הלימודים כוללת השתתפות באחת מארבעת קליניקות כמו קליניקה לחינוך ורווחה, קליניקה ליזמות עסקית, קליניקה בתחום המשפט הסביבתי ולקליניקה בתחום המשפט הפלילי, באמצעות הקליניקות הללו יקבל הסטודנט הכשרה וידע אודות העבודה במקצוע עריכת הדין. מסלולי הלימוד של תואר ראשון במשפטים זמינים בלימודי ערב ונערכים פעמיים בשבוע ובימי שישי מה שמאפשר לסטודנטים לעבוד במשרה מלאה במהלך הלימודים במרכז. בסיום תכנית הלימודים יקבלו הסטודנטים הבוגרים תעודת תואר ראשון בלימודי משפטים מטעם המרכז האקדמי פרס.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה של לימודי משפטים במכללת פרס מורכבים מבגרות מלאה בממוצע של 91 לפחות ללא ציון במבחן פסיכומטרי או בגרות מלאה בציון ממוצע של 81 לפחות בצירוף ציון של 580 בבחינה הפסיכומטרית. מועמדים מעל לגיל 30 ללא תעודת בגרות יכולים לעבור מכינה קדם אקדמית במכללה על מנת לשפר את סיכויי קבלתם ללימודי משפטים במכללה.

שכר לימוד

מידע אודות שכר הלימוד של לימודי משפטים במכללת פרס ניתן לקבל במדור שכר הלימוד של המכללה. תנאי התשלום של שכר הלימוד ייקבעו על ידי מדור הכספים של המכללה ויינתנו למועמדים לאחר תהליך הקבלה וההרשמה.

מלגות

מועמדים לקראת לימודי משפטים במכללת פרס זכאים להגיש בקשה למלגות של המכללה. מכללת פרס מעניקה מסלולי מלגות וסיוע במימון שכר הלימוד במכללה למועמדים מצטיינים בעלי ממוצע ציוני בגרות של לפחות 100. מועמדים אלו יזכו במימון של 30 אחוזים משכר הלימוד לתואר הראשון. מועמדים בעלי ציון תעודת בגרות של לפחות 100 ובנוסף ציון של לפחות 700 בבחינה הפסיכומטרית יכולים לזכות במלגות מימון של חמישים אחוזים משכר הלימוד לתואר הראשון.