מכללות » מכללות בישראל » מכון אבני

מכון אבני

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכון אבני
פרטי התקשרות
מכון אבני
כתובת: אילת 6,תל אביב
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?כל המידע על לימודים במכון אבני

מכון אבני הוא בית ספר ללימודי האומנויות העיצוב. במסגרת המכון מתקיימים לימודים לתואר ראשון, לימודי תעודה ולימודי הנדסאי בתחומי האומנויות השונים. הלימודים במסגרת מכון אבני מתקיימים באווירה ייחודית המעניקה לסטודנטים סביבת לימודים מהנה ואטרקטיבית. רמת הלימודים נבנית בקפידה על ידי מיטב המומחים והמקצוענים בתחום ההוראה והאומנויות. מיקומו של מכון אבני בלב תל אביב תורם למיצוב המכון במרכז התרבות והאומנות בארץ ומהווה מקור השראה ללומדים בו.

הסטודנטים בוגרי מכון אבני מסיימים את הלימודים עם תעודת תואר ראשון או תעודה מקצועית יוקרתיים המאפשרים להם להשתלב בעולם האומנות והעיצוב בארץ ובחוץ לארץ. בוגרים רבים של מכון אבני ידועים כאומנים בעלי שם בארץ ובעולם וחלקם משמשים כסגל הוראה במוסדות האומנות השונים וכמעצבים ואומנים בעלי שם בתעשייה.

לימודי אמנות

אחד ממסלולי הלימודי של מכון אבני הוא מסלול ללימודי אומנות המורכב משני מסלולי לימודים לבחירתו של הסטודנט. המסלול הראשון הוא מסלול המעניק לבוגריו תעודת אומן מטעם מכון אבני ונמשך ארבע שנים. המסלול השני הוא מסלול המקנה לבוגריו תעודת גמר באומנות ונמשך שנתיים במסגרת לימודי ערב. בשני המסלולים יקבל הסטודנט הבוגר תעודת סיום אשר תציג את הקורסים שנלמדו במסגרת הלימודים, ותעודת סיום לימודים מטעם מכון אבני.

לימודי עיצוב ואדריכלות פנים

מסלול נוסף המתקיים במסגרת מכון אבני הוא לימודי עיצוב ואדריכלות פנים המוצע גם הוא בשני מסלולי לימוד. במסלול הראשון, בן ארבע שנות לימוד יזכה הסטודנט בתעודת מעצב בתחום העיצוב ואדריכלות הפנים ויוכל להשתלב בתעשיית העיצוב והאדריכלות בארץ ובעולם. בנוסף, כחלק משיתוף פעולה של מכון אבני עם האוניברסיטה הפתוחה תעמוד לרשות הסטודנט האפשרות לשלב מסלול אקדמי לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה.  במסלול הלימודים השני, שיארך שנתיים, יקבל הבוגר תעודת גמר בעיצוב פנים והלימודים יתקיימו במסלול ערב.

לימודי עיצוב אופנה

מסלול נוסף ויוקרתי המתקיים במסגרת מכון אבני הוא מסלול ללימודי עיצוב אופנה המבוקש. במסגרת המסלול יוכל הסטודנט לבחור מבין שתי תכניות לימודים. תכנית לימודים לקראת תעודת מעצב בוגר של מכון אבני בעיצוב אופנה האורך ארבע שנים או תכנית לימודים לתעודת גמר בלימודי עיצוב אופני האורך שנתיים ומתקיים במתכונת לימודי ערב.

מאמרים אחרונים:
כל הדרכים להשלים 12 שנות לימוד ובאילו קורסים אפשר לגשת להשלים 12 שנות לימוד ולהשיג תעודת 12 שנות לימוד בישראל.
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?