מכללות » מכללות בישראל » מכללת אינטרביט

מכללת אינטרביט

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת אינטרביט
פרטי התקשרות
מכללת אינטרביט
כתובת: החילזון 6,רמת גן
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?כל המידע על קורסים במכללת אינטרביט

מכללת אינטרביט היא מוסד לימודים המשתייך לחברת תוכנה וייעוץ במקצועות ההייטק והטכנולוגיה השונים. במסגרת הלימודים במכללת אינטרביט מועברים קורסים ללקוחות החברה ולקהל הרחב בתחומי הטכנולוגיה השונים. סגל המדריכים המעבירים את הקורסים מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בתחום ומערך השיעורים מובנה מחומרי הלימוד העדכניים והמקצועיים ביותר. אפשרויות עריכת הקורסים הן או במשרדי החברה המבקשת את הקורסים או בכיתות מחשבים במשרדי החברה בהתאם לאוכלוסייה הייעודית של הקורסים.

קורסים מובנים

ארגונים וחברות רבות נתקלים בצורך להכשיר את העובדים בחברה בנושאי טכנולוגיה כמו תוכנות חדשות או קיימות ומתודולוגיות עבודה שונות. מכללת אינטרביט מקיימת קורסים המובנים באופן ספציפי ללקוח ועל פי בקשותיו וצרכיו ומועברים במשרד החברה או בכיתות המכללה. במסגרת שירותי בניית מערכי השיעורים המועברים בקורסים יגיעו המדריכים וצוות היועצים של המכללה אל הארגון ויבצעו תשאול מחקר אודות הצרכים של הארגון ולפיהם יבנו את מערכי ההדרכה.

קורסים לקהל הרחב

מכללת אינטרביט מקיימת קורסים המיועדים לקהל הרחב או לקהל בעל ידע קודם בנושאים הטכנולוגיים ומעוניין להתמקצע יותר ולהרחיב את הכשרתו במקצועות הטכנולוגיה השונים. דוגמאות לקורסי המועברים במסגרת מכללת אינטרביט הן לימודי שפת התכנות JAVA, לימודי ווב 2.0, לימודים שפת LINUX, לימודי תכנות PHPועוד. תנאי הקבלה לקורסים תלוי בתכני הקורסים ויכולים לכלול ידע וניסיון קודם בתכנים הבסיסיים של הקורסים.

בוגרי הקורסים השונים המועברים במסגרת מכללת אינטרביט משתלבים בתעשיית ההייטק ובחברות עתירות הטכנולוגיה וידועים כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה. בוגרים רבים חוזרים ולומדים קורסים נוספים במקצועות הטכנולוגיה השונים המסייעים להם להתמקצע בתחומים הנדרשים בתעשייה הדינמית של ההייטק.

דוגמא לקורס במכללת אינטרביט

במקביל לקורסי התכנות, מכללת אינטרביט מקיימת קורסים בתחום האומנות הגרפית כמו בנייה ועיצוב אתרים וגרפיקה למתכנתי WEB. קורס הגרפיקה יכלול מסלולי לימוד הכוללים לימוד תוכנות עיצוב שונים, לימוד של עקרונות עיצוב לעולם האינטרנט וידרוש הגשת פרויקט גמר עם סיום הקורס. בנוסף ללימודים הפרונטאליים ייערכו תרגולים בתדירות שבועית של החומר הנלמד באותו שבוע. תנאי הקבלה לקורס זה כוללים ידע קודם במערכת ההפעלה של Windows ובעבודה בסביבת חלונות וידע כללי בשימוש באינטרנט.

מאמרים אחרונים:
כל הדרכים להשלים 12 שנות לימוד ובאילו קורסים אפשר לגשת להשלים 12 שנות לימוד ולהשיג תעודת 12 שנות לימוד בישראל.
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?