מכללות » מכללות בישראל » מכללת בייבי לינק

מכללת בייבי לינק

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת בייבי לינק
פרטי התקשרות
מכללת בייבי לינק
כתובת: החרושת 19,רעננה
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת בייבי לינק

מכללת בייבי לינק , היא מכללה המתמחה בתחומים:הריון לידה והורות.

תכנית הלימודים של מכללת בייבי לינק כוללת הכשרת דולות , שתפקידן לסייע בהליך הלידה ולהדריך את היולדת לפני הלידה , הכשרתן כוללת הכשרה בתחום התיאורטי, התיאוריה נשענת על תכניות שפותחו בחלקן גם על ידי בית הספר לסיעוד של אוניברסיטת תל אביב , ובקורסים מקצועיים אחרים , בקורס לומדים על  הליך הלידה, הרגשות ותחושות של היולדת , אנטומיה ופיזיולוגיה של היולדת והעובר , נשימות נכונות , פעולות אשר מסייעות לתהליך הלידה.

לימודי מלווה לאחר לידה

כוללת הכשרה בתחום היכרות עמוקה עם מבנה המשפחה המודרנית , ותפקידה בחברה הפוסט מודרנית , מקומו של הילד , התינוק , וכל בעל תפקיד אחר בתוך המשפחה. מידע על החתלה נכונה , שימוש בציוד המותאם לתינוק , אמצעי הרגעה לתינוק , הנקה , שינה , וכל מה שלו נזקק התינוק . חשוב להדגיש כי המלווה תלמד גם על המשמעות של הלידה בחיי האם ובחיי היילוד , כאירוע ייחודי ולעיתים בעייתי...המשמעות העמוקה של הורות ואימהות דיכאון אחרי לידה , כל הצרכים של הילוד , של האם , של המשפחה.

ההכשרה המעשית הנערכת במסגרת מכללת בייבי לינק , למלוות לאחר לידה כוללת הכשרה פרטנית המלווה מתנסה בשדה עצמו, ומביאה את הקשיים והצרכים ומתייעצת עם המדריכים לגבי מתן הייעוץ והליווי למשפחה, כשהוא נשען על המדריך שלו. המדריכים מספקים את הניסיון , כל מלווה יש לו סיפור אישי משלו ואותו מעביר ללומד בקורס המלווה מייעצת בסביבת הקיום הטבעית של האם והתינוק , והיא מתייחסת באופן אישי למשפחה ספציפית . שכן כל משפחה יש לה מבנה פרטני הדורש גישה פרטנית. ותפקיד המלווה כמומחה אשר מקל ומרגיע.

מכללת בייבי לינק מקיימת תכניות הכשרה נוספות כגון: קורס ליועצות שינה לתינוקות, שגובש לאחר ניסיון רב של המכללה בהכשרת מומחים לטיפול וליווי הריון לידה והורות , העידן המודרני זימן תופעות חדשות של תינוקות שאינם נרדמים בקלות וששנתם איננה ארוכה ונינוחה , ולקשיים אלה נרתמה המכללה לתת מענה מקצועי., על ידי אנשי מקצוע מובחרים בתחום . התוכנית כוללת פרקים בפיזיולוגיה של השינה ופרקים בהפרעות שינה , בהתפתחות מוטורית וקוגניטיבית , בתזונת תינוקות , בעיות רגשיות בגיל הינקות.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני