מכללות » מכללות בישראל » מכללת הדסה ירושלים

מכללת הדסה ירושלים

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת הדסה ירושלים
פרטי התקשרות
מכללת הדסה ירושלים
כתובת: רחוב הנביאים 37,ירושלים
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים לתואר ראשון במכללת הדסה ירושלים

מכללת הדסה ירושלים היא מכללה אקדמית המקיימת לימודים לתואר ראשון ולימודים לתואר שני במגוון תחומים בלב ירושלים. בנוסף לתכניות הלימודים המיוחדות, זוכים הסטודנטים של מכללת הדסה ירושלים ללמוד במרכז עיר הבירה באור הפונה לנוף הקסום והמיוחד של העיר ירושלים ובאווירה מיוחדת השוררת בקמפוס המכללה. בנוסף לתכניות הלימוד לתארים ראשון ושני, מקיימת מכללת הדסה ירושלים לימודים ללימודי תעודה במגוון רחב של לימודים ומציעה מלגות לימודים לסיוע מימון שכר הלימודים עבור הסטודנטים במכללה.

לימודי מדעי המחשב

אחד ממסלולי הלימודים המתקיימים במסגרת מכללת הדסה ירושלים הוא לימודים תואר ראשון או תואר שני במדעי המחשב. במסגרת תכנית הלימודים מועברים תכנים מקצועיים ברמת לימודים גבוהה ביותר במקצועות המתמטיקה, תאוריה של לימודי המחשב, לימודי תוכנה, לימודי חומרה ועוד. מסלול הלימודים כולל לימודים תיאורטיים ומעשיים במעבדות המחשבים של המכללה ומועברים על ידי מיטב המרצים בתחום מדעי המחשב.

לימודי ניהול ארגוני ושירות

מסלול לימודים נוסף המתקיים במסגרת מכללת הדסה ירושלים הוא לימודים לקראת תואר ראשון בבית הספר לניהול. במסגרת בית הספר לניהול עומדים לרשות הסטודנטים לימודי ניהול בהתמחויות ניהול מערכות בריאות, ניהול מערכות תיירות וניהול משאבי אנוש. מערך השיעורים מורכב מחומר תיאורטי בקורסי הבסיס כמו סטטיסטיקה, יסודות השיווק, התנהגות ארגונית, ניהול מרכזי שירות ועוד.

לימודי מדעי הבריאות ומדעי החיים

מסלול לימודים נוסף המתקיים במסגרת בית הספר למדעי הבריאות ומדעי החיים של מכללת הדסה ירושלים הוא לימודי תואר ראשון במקצועות הבריאות כמו ביוטכנולוגיה, מדעי בריאות הסביבה, מדעי האופטומטריה, מדעי המעבדה הרפואית ועוד. מסלולי הלימודים כוללים לימודי רקע ולימודי בסיס במדעי החיים ומדעי הבריאות ובוגרי המסלולים משתלבים בחברות הבריאות המובילות ביותר בארץ ובעולם.

מכינות קדם אקדמיות

במקביל ללימודים אקדמיים מקיימת מכללת הדסה ירושלים מכינות קדם אקדמיות במטרה לשפר את סיכויי הקבלה של מועמדים ללימודים אקדמיים. בין המכינות הקדם אקדמיות יכול המועמד לבחור במכינה כללית להשלמה ושיפור מקצועות הבגרות או במכינה ייעודית אשר תכשיר את התלמיד ללימודים ספציפיים. בין המכינות הייעודיות ניתן למצוא מכינות כמו מכינות לחוגי ניהול, תקשורת ועיצוב תעשייתי, מכינות לחוגים שונים בבית הספר למדעי החיים והבריאות, מכינות ייעודיות ללימודי מדעי המחשב ועוד.