מכללות » מכללות בישראל » מכללת יסודות הנדלן

מכללת יסודות הנדלן

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת יסודות הנדלן
פרטי התקשרות
מכללת יסודות הנדלן
כתובת: פריסה ארצית
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת יסודות הנדל"ן

מקצועות הנדל"ן הפכו בשנים האחרונות למבוקשים ביותר בישראל. עם ההתפתחות המואצת בענפי הנדל"ן השונים, הולך ועולה הביקוש ליועצי ומתווכי נדל"ן ומשרות רבות בתחום נפתחות למתעניינים במקצוע. על מנת לעסוק בשיווק נדל"ן יש לעבור את הבחינות הממשלתיות לצורך קבלת רישיון. אחד המוסדות המובילים בארץ ללימודי נדל"ן הוא מכללת יסודות הנדל"ן המציעה קורסים שונים העוסקים בתחום הנדל"ן ומכינים את הסטודנטים לקראת הבחינות הממשלתיות בדרך לרישיון מתווך.

הקורסים המועברים במסגרת מכללת יסודות הנדל"ן מתאימים לקהל הרחב המעוניין להעשיר את ידיעותיו בנושאי הנדל"ן השונים או לרכוש מקצוע בתחום. מסלולי הלימוד המכללה כוללים קורסים בסיסיים ביסודות הנדל"ן למטרת הוצאת רישיון תיווך וקורסים מתקדמים בנושאי יזמות בנדל"ן וניהול נדל"ן.

קורס מתווכים

אחד הקורסים המתקיימים במסגרת מכללת יסודות הנדל"ן הוא קורס מתווכים בתחום הנדל"ן. במסגרת הקורס מועברים תכני לימוד בסיסיים ומושגים מעולם הנדל"ן ושיווק נכסים. בוגרי הקורס יהיו מוכנים לגשת לבחינות ההסמכה הממשלתיות ולקבל רישיון תיווך נדל"ן אשר איתו יוכלו להשתלב בעולם התיווך באופן עצמאי או כשכירים בחברות הנדל"ן השונות. כמו חברות יזמות, חברות קבלני בניה, חברות ממשלתיות ועוד.

תכנית הלימודים בקורס המתווכים כוללת תכנים רבים ומגוונים שמטרתם להעניק לתלמיד את הכלים והידע לביצוע עבודת תיווך נדל"ן באופן הטוב ביותר. בין תכני הלימוד ניתן למצוא קורסים בתיווך נדל"ן, דיני מקרקעין, דיני חוזים, חוק העונשין, הערכת נכסים, שמאות מקרקעין, שיווק וקידום מכירות ועוד. משך הלימודים כולל בדרך כלל כשבעים שעות לימודים המבוצעים במסלולי בוקר או ערב לבחירת התלמיד ולפי לוח הזמנים המתאפשר לו.

קורס המתווכים המתקיים במסגרת מכללת יסודות הנדל"ן מציע בנוסף ללימודים ולקורסים המגוונים גם שירותי ליווי והדרכה עם סיום הלימודים במכללה. המסלולים השונים כוללים שירותי השמה והדרכה בהשתלבות בעבודה במשרות תיווך הנדל"ן בחברות המוכרות.

במקביל ללימודים, נהנים התלמידים של מכללת יסודות הנדל"ן ממגוון שירותים נלווים אשר הופכים את הלימודים במכללה למיוחדת ומהנה. בין השירותים המוצעים, קפיטריה הפתוחה במהלך שעות היום ומציעה מגוון רחב של אפשרויות הזנה, פינת קפה לשימוש חופשי של התלמידים, גישה נוחה בתחבורה ציבורית, חניונים בקרבת מתחם המכללה ועוד.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני