מכללות » מכללות בישראל » מכללת מגוון טכנולוגיות

מכללת מגוון טכנולוגיות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת מגוון טכנולוגיות
פרטי התקשרות
מכללת מגוון טכנולוגיות
כתובת: בר לב 2,ראשון לציון
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת מגוון טכנולוגיות

מכללת מגוון טכנולוגיות מכשירה טכנאים ומומחים מעשיים בתחומים טכניים שונים ומעניקה תעודת גמר .

המכללה מאמינה שעליה להכשיר עובדים במקצועיות רבה ובזמן קצר( הכשרה של 6 חודשים )  , וזאת כדי לאפשר ללומדים להשתלב במהירות ובמקצועיות מרבית במעגל העבודה.  על פי תפיסתם ההכשרה צריכה להיות התנסותית במעבדות , ברמה גבוהה ובשטח עצמו ובזמן קצר . כמובן שזה חל גם על הסבה מקצועית של חשמלאים ואו כאלה שעושים הסבה מאלקטרוניקה למקצועת אחרים.

קורסים במכללה

הקורסים בתכנית הלימודים שלמכללת מגוון טכנולוגיות כוללים את תחומי המחשב והטיפול בו וברשתות תקשורת- מסלולים המשלבים ידע תיאורטי עם ידע מעשי בתחום מערכות מחשב ורשתות. הקור מכשיר את הלומד לתת פתרונות באבחון תקלות ותיקונם במחשבים וברשתות.  מתקיים גם קורס המתמחה במנעולים ושירותי פריצה , טכנאות טלפונים סלולריים , טכנאי מכשירי חשמל , טכנאי מזוג אוויר וקירור, הכשרת טכנאי מיגון ואבטחה הכוללים הכרת מערכות אזעקה התקנתם.

הקורסים המועברים במסגרת מכללת מגוון טכנולוגיות  נלמדים בחצי שנה , בתקופת הלימודים מתנסים הלומדים באופן פיסי בטיפול בנושאים השונים על פי התמחותם.

ההכשרה המעשית של הלימודים במסגרתמכללת מגוון טכנולוגיות נעשית במעבדות , הלימודים נעשים תוך כדי התנסות ואין הלומדים נזקקים לידע מוקדם. הלימודים הם מעשיים. והלומד מקבל תעודה מקצועית של המכללה.

סביבת הלמידה

מכללת מגוון טכנולוגיות מציעה סביבה לימודית נעימה ונוחה , הלימודים מתקיימים בקמפוס בראשון לציון רח' חיים בר לב 2 , לקמפוס חנייה והוא בעל נגישות נוחה , יש בו את כל הנחוץ לשהייה ממושכת , שירותים כגון מרחב מנוחה וקפיטריה , הלימודים מתקיימים במעבדות חדשות ומתקדמות העונות לצרכי הקורסים השונים.

דגש מיוחד מושם על רוח הלמידה במגוון טכנולוגיות המורים עושים כל שביכולתם כדי ליצור אווירה חמה ונעימה , מתקיים בה יחס אישי ללומד של מיטב המורים המקצועיים בתחומים השונים . המורים רואים עצמם אחראים להצלחתם של הלומדים ומלווים אותם בתקופת הלימודים וכיועצים מקצועיים אף בתום הלימודים.

משך הלימוד במגוון טכנולוגיות חצי שנה , והלימודים מתקיימים בשעות אחר הצהרים ובימי שישי בבוקר.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני