מכללות » מכללות בישראל » מכללת מדיאטק הייטק - חיפה

מכללת מדיאטק הייטק - חיפה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת מדיאטק הייטק - חיפה
פרטי התקשרות
מכללת מדיאטק הייטק - חיפה
כתובת: שד' ההסתדרות 46,חיפה
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת מדיאטק הייטק - חיפה

מכללת מדיאטק הייטק – חיפה הפרוסה במספר סניפים באזור חיפה והצפון מקיימת לימודים וקורסים במגוון רחב של מקצועות ההייטק. חלק מהקורסים הנערכים במכללת מדיאטק הייטק – חיפה ממומנים על ידי שירות התעסוקה בישראל. סגל המורים במכללת מדיאטק הייטק – חיפה מורכב ממיטב אנשי המקצוע המקצועיים בתחום והלימודים מכילים תכנים תיאורטיים לצד התנסות פרקטית בדגש על עדכניות ורלוונטיות לשוק העבודה בתעשייה עתירת הטכנולוגיה.

מסלולי הלימוד

מסלולי הלימוד המתקיימים במסגרת מכללת מדיאטק הייטק – חיפה מיועדים לאנשים בעלי ניסיון או ללא ניסיון המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום ההייטק ולהציג ידע ויכולות בתחומי ההייטק המתקדמים ביותר תוך שימוש בכלים הטכנולוגיים החדשים ביותר. להלן דוגמאות למספר מסלולי לימודים במתקיימים במסגרת מכללת מדיאטק הייטק – חיפה.

קורסים במכללה

קורס קידום ושיווק בגוגל ורשתות חברתיות: מטרת הקורס היא להכשיר את התלמידים במסגרת הקורס באחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה הטכנולוגי. במסגרת תכנית הלימודים תיערך היכרות עם מנוע החיפוש של גוגל, יילמדו טכניקות לביצוע קידום ושיווק אתרים תוך שימוש בכלים שמנוע החיפוש מעמיד לרשותנו וכדומה. מערך הקורס כולל שיעורים תיאורטיים לצד שיעורים מעשיים.

קורס אבטחת מידע: במסגרת קורס ניהול אבטחת מידע המתקיים במסגרת מכללת מדיאטק הייטק – חיפה יזכו התלמידים בחשיפה לעולם אבטחת המידע ופריצות למחשבים. עם סיום הקורס יוכלו הבוגרים להשתלב במחלקות אבטחת המידע של ארגונים רבים במשרות המבוקשות ביותר של מנהל אבטחת מידע.

קורס הסבה לבדיקות: בנוסף לקורסים המיועדים לקהל הרחב ללא צורך בידע או ניסיון קודמים, מכללת מדיאטק הייטק – חיפה מקיימת לימודי הסבה המיועדים לאנשי מקצוע בתחום המעוניינים להחליף את המקצוע שלהם או להשלים את ידיעותיהם במקצועות נוספים. קורס הסבה בדיקות תוכנה מיועד לבודקי תוכנה ואנשי מקצוע נוספים בעולם ההייטק. תכני הקורס מהווים שדרוג של מקצוע בדיקות התוכנה ומכילים היכרות עם מתודולוגיות בדיקה מתקדמות ומתוחכמות הרלוונטיות לתחום בדיקות התוכנה העכשווי.

הלימודים במסגרת מכללת מדיאטק הייטק – חיפה מתקיימים בסניפים חיפה – קריות, חדרה, חיפה – לה המפרץ, כרמיאל ונהריה והבוגרים של המכללה משתלבים במשרות הנחשקות ביותר בעולם ההייטק הישראלי ומצוידים בידע המעודכן ביותר בעולמות התוכן השונים בתעשייה.