מכללות » מכללות בישראל » מכללת פסגות

מכללת פסגות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת פסגות
פרטי התקשרות
מכללת פסגות
כתובת: כל הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת פסגות לשוק ההון

לימודי שוק ההון הפכו למקצוע מבוקש ביותר בשנים האחרונות. השכלה בתחום שוק ההון בין אם היא לצרכים מקצועיים או פרטיים נדרשת על ידי רבים המעוניינים לסחור בשוק ההון בכל הרמות. מכללת פסגות מקיימת לימודי שוק ההון במגוון רחב של נושאים ומכשירה את התלמידים למסחר בשוק ההון וניהול תיקים במישור התיאורטי והמעשי יחד.

הקורסים השונים המתקיימים במכללה מיועדים הן לאנשי מקצוע בתחום הפיננסים והן לאנשים פרטיים המעוניינים להתחיל את צעדיהם הראשונים בעולם שוק ההון והפיננסים. אילו קורסים מתאימים לקהל הרחב ואילו מהקורסים המתקיימים במכללה מתאימים לאנשי מקצוע בתחום הפיננסים. כל התשובות בכתבה הבאה.

קורסים לקהל הרחב

הקורסים המיועדים לקהל הרחב המתקיימים במסגרת מכללת פסגות מכילים תכנים ומערכי שיעורים שאינם מצריכים ידע קודם בעולם הפיננסים ובעולם שוק ההון. מבני השיעורים מורכבים משיעורים מול מרצה ולימודים פרקטיים המבוצעים במחשבים בכיתה. דוגמאות לקורסים המיועדים לקהל הרחב הם קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, מסלול גולד שבו יוכשרו התלמידים להיות סוחרים מקצועיים בשוק ההון בארץ ובעולם, קורס אופציות מעוף, במסגרתו יילמדו תכנים הנוגעים לשוק המעוף והאסטרטגיות הנהוגות במסחר באופציות מעוף.

קורסי המשך

מכללת פסגות מקיימת קורסים ברמות שונות. על מנת להקל על ההבנה והלמידה, מחולקים תכני הקורסים לתכנים בסיסיים ולתכנים מתקדמים. במסגרת קורסי ההמשך מוצעים לימודי המשך המיועדים לקהל התלמידים אשר עבר את הקורסים הבסיסיים. דוגמאות לקורסי המשך הם קורס קואוצ'ינג שבמהלכו יוכשרו התלמידים בעבודה על כלים מתאימים למסחר ויועברו תכנים בנושאי פסיכולוגיה של המסחר בבורסה.

דוגמא נוספת לקורסי המשך היא ניהול אסטרטגיות מעוף, קורס זה מיועד לתלמידים אשר עברו הכשרה במסחר באופציות מעוף ומכירים את חומרי הלימוד הבסיסיים בתחום. תכני הקורס יכללו היכרות עם אסטרטגיות המסחר השונות באופציות מעוף.

קורסים לחברות

עקב הצורך של חברות פיננסיות רבות לשמר את הידע ולקדם את המקצועיות של עובדיהן, מקיימת מכללת פסגות הדרכות וימי עיון לחברות. במסגרת השירותים השונים עורכת המכללה סדנאות המתקיימות בחברה ומציגות כלים וטכניקות לניהול במסגרת שוק ההון במטרה להעצים את יכולות העובדים בתחום ניהול התיקים. שירותים נוספים במסגרת זו הם ימי עיון וסדנאות מקצועיות נוספות.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני