מכללות » מכללות בישראל » מכללת רידמן

מכללת רידמן

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת רידמן
פרטי התקשרות
מכללת רידמן
כתובת: כל הארץ
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת רידמן

מכללת רידמן היא המכללה למקצועות הרפואה המשלימה המובילה בישראל. במסגרת הלימודים במכללה מוצעים חוגי לימוד רבים ומגוונים המכשירים את הסטודנטים במקצועות הטיפול ברפואה משלימה. לרשות המעוניינים בלימודים במכללת רידמן עומדים מספר סניפים הפרוסים ברחבי הארץ בערים אילת, באר שבע, ירושלים, תל אביב, חיפה, משגב וכנרת.

מסלולי הלימודים במכללה בנויים במתכונת של קורסים בודדים או במתכונת של מסלול לימודים מוגדר מראש המספק את כל הידע והקורסים הנדרשים למקצועות הרפואה המשלימה. הסטודנטים הלומדים במסגרת מכללת רידמן לרפואה משלימה יזכו בסיום הלימודים בתעודות מקצוע בשיתוף מכללות ואוניברסיטאות שונות בעולם העוסקות בתחום הרפואה המשלימה.

מסלולי הלימוד במכללה

מסלולי הלימודים המתקיימים במסגרת מכללת רידמן לרפואה משלימה הם רבים ומגוונים ומיועדים לקהל הרחב המתעניין בתחום הרפואה המשלימה ומעוניין לעסוק בתחומי הטיפול השונים. להלן דוגמאות לחלק ממסלולי הלימודים המתקיימים במכללה:

לימודי נטורופתיה, תכנית הלימודים כוללת הכרה של צמחי מרפא, שיטות אבחון שונות כמו אבחון כף הרגל, אבחון לשון ואבחון שפת גוף, טכניקות מגע שונות כמו רפלקסולוגיה ושיאצו, נושאים ברפואה המערבית ועוד. בוגרי החוג לנטורופתיה יכולים להשתלב במוסדות רבים בארץ כמו בקופות החולים השונים, באתרי ספא וחוות בריאות.

לימודי תזונה טבעית. במסגרת תכנית הלימודים המתקיימת בסניפי מכללת רידמן הפרוסים ברחבי הארץ מועברים תכנים מעולם התזונה ודרכים לאבחון מחלות הנגרמות כתוצאה מתזונה לקויה מערך השיעורים מורכב מלימודים תיאורטיים לצד לימודים מעשיים.

לימודי רפלקסולוגיה, במסגרת הלימודים יילמדו תכנים כמו חומרים בסיסיים ברפלקסולוגיה, אבחון על פי כפות הרגליים, איזון הגוף ומלחמה המחלות שונות ועוד. צוות המורים שיעביר את הקורסים השונים מורכב ממיטב אנשי המקצוע בתחום המנוסים בפרקטיקה של הרפלקסולוגיה.

בית הספר להכשרת רופאים

בנוסף לחוגי הלימודי השונים בתחומים הרפואה המשלימה, מקיימת מכללת רידמן לימודי הכשרה לרופאים בתחומי הרפואה המשלימה. מטרת הלימודים היא להעניק לרופאים הכשרה וידע בנושא רפואה אלטרנטיבית אותה יוכלו להציע למטופלים לצד הרפואה הקונבנציונאלית. התכנים המועברים במסגרת מסלולי הלימוד השונים מותאמים לרופאים וכוללים כל אבחון בליווי מחקרים שנעשו בתחום ומראים את הדרך בה ניתן לשלב בין הרפואה הקונבנציונאלית לרפואה המשלימה לרווחתו המלאה של פציינט.

מאמרים אחרונים:
כל הדרכים להשלים 12 שנות לימוד ובאילו קורסים אפשר לגשת להשלים 12 שנות לימוד ולהשיג תעודת 12 שנות לימוד בישראל.
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?