מכללות » מכללות בישראל » מכללת רמת גן

מכללת רמת גן

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת רמת גן
פרטי התקשרות
מכללת רמת גן
כתובת: פנחס רוטנברג 87,רמת גן
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת רמת גן

מכללת רמת גן היא מוסד אקדמי המקיים לימודים לתואר ראשון מטעם האוניברסיטה הפתוחה ולימודי תעודה. תכניות הלימודים במכללה מאפשרות גמישות והתאמת לוח הזמנים של הקורסים השונים לסטודנטים העובדים במשרה מלאה. בנוסף, הסטודנטים ה מכללת רמת גן נהנים מיתרון של שכר לימוד אוניברסיטאי ואפשרות לקבלת מלגות מטעם המכללה או מטעם עיריית רמת גן וקרנות פרטיות.

לימודי תואר ראשון

מכללת רמת גן מקיימת מסלולי לימודים לתואר ראשון במגוון תחומים. משך המסלול הוא שלוש שנים וקיימת אופציה לסטודנט להאריך את משך המסלול ליותר משלוש שנים בהתאם ליכולותיו וללוח הזמנים שלו. כחלק משיתוף הפעולה עם האוניברסיטה הפתוחה, לימודי התואר הראשון במכללת רמת גן מתקיימים על ידי שילוב של לימודי עצמאיים באמצעות חומרי הלימוד של האוניברסיטה הפתוחה ומפגשים פרונטליים.

מסלולי הלימודי הקיימים לבחירת הסטודנטים במכללה הם מסלול לתואר ראשון בלימודי ניהול, לימודי כלכלה, לימודי מדעי המדינה, לימודי סוציולוגיה, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי פסיכולוגיה, לימודי חשבונאות, לימודי מדעי המחשב, לימודי תעשייה וניהול ועוד. תנאי הקבלה לקראת תואר ראשון במסגרת מכללת רמת גן אינם מורכבים מציוני בגרות ופסיכומטרי ובכך מאפשרים לכל אדם המעוניין ללמוד לימודים אקדמיים לקבל את ההזדמנות ללמוד במסגרת האקדמית שמציעה המכללה.

תכנית המקפצה

תכנית המקפצה היא אחת התכניות החדשות המתקיימות במסגרת מכללת רמת גן ומטרתה לסייע לסטודנטים הלומדים במכללה להשלים את החובות האקדמיים שלהם בדרך לקבלת התואר הראשון. במסגרת תכנית המקפצה יעברו הסטודנטים חמישה שלבים הכוללים מכינה, שיעורי תגבור, שיעורי מרתון ולימודים באתר מיוחד אשר יסייעו בקבלת ציונים טובים בקורסים שנבחרו.

לימודי תעודה

במקביל ללימודים האקדמיים המתנהלים במסגרת מכללת רמת גן, מתקיימים לימודי תעודה במגוון תחומים לסטודנטים המעוניינים להשלים את ידיעותיהם ולקבל תעודת מקצוע. בין המקצועות הזמינים לסטודנטים ניתן למצוא לימודי חשבונאות, לימודי ניהול, לימודי נדל"ן, לימודי שוק ההון והפנסיה, לימודי המחשב, לימודי תיירות, לימודי מזכירות ועוד. הקורסים בלימודי התעודה מכשירים את הסטודנטים לקראת בחינות ההסמכה של הרשויות השונות והמכללה מקיימת שיתופי פעולה עם גופים ציבוריים רבים כמו נציבות מס הכנסה, הרשות לניירות ערך, משרד התעשייה והמסחר ועוד.