מכללות » מכללות בישראל » מכללת תילתן

מכללת תילתן

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת תילתן
פרטי התקשרות
מכללת תילתן
כתובת:
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת תילתן

המקצועות השונים בתחום הרפואה המשלימה צוברים תאוצה בישראל והופכים מבוקשים יותר ויותר על ידי מגוון מוסדות הבריאות. העיסוק בתחומים השונים של הרפואה המשלימה דורש לימודים במוסד מוכר וכולל השתלמויות ולימודי המשך עם העיסוק הפרקטי במקצוע. אחד ממוסדות הלימוד המקיימים קורסים מגוונים בתחומי הרפואה המשלימה הוא מכללת תילתן.

המכללה מציעה מגון רחב של קורסים ומכשירה את הסטודנטים להיות מטפלים מקצועיים אשר יכולים להשתלב במוסדות הבריאות השונים כמו קופות החולים, בתי החולים, אתרי הספא וחוות הבריאות או להיות מטפלים עצמאיים המעניקים שירותי רפואה משלימה ללקוחות פרטיים.

קורסים במכללה

הקורסים הנערכים במסגרת מכללת תילתן חולשים על כל תחומי הרפואה המשלימה והסטודנטים המעוניינים יכולים לבחור באחד או יותר מהקורסים המתקיימים במכללה. דוגמאות לקורסים הזמינים במכללה הם קורס ארומתרפיה, קורסי קוסמטיקה, לימודי תזונה, קורס ריפוי הוליסטי, קורס רייקי, קורס דמיון מודרך, קורס פרחי באך, קורס צמחי מרפא, קורס שיאצו, קורס עיסוי שווקי, קורס הילינג ועוד. תכני הקורסים ומערך השיעורים נבנה על ידי מיטב המורים המקצועיים בתחומים הרפואה המשלימה וכולל שיעורים תיאורטיים לצד שיעורים מעשיים.

בוגרי הקורסים של מכללת תילתן יקבלו תעודת בוגר מטעם מכללת תילתן לרפואה משלימה. עם תעודת הגמר יוכל בוגר הקורס לעסוק במקצוע שלמד במסגרת פרטית או בארגונים המציעים שירותי רפואה משלימה. המגוון הרחב של הקורסים המוצעים במכללה יכול לעיתים ליצור התלבטויות ולכן מכללת תילתן מעניקה שירותי ייעוץ עם צוות המכללה אשר יציג בפני התלמידים את האפשרויות המוצעות כולל מגמות אשר מאפשרות לימודים למספר קורסים במקביל.

סדנאות

בנוסף לקורסים השונים ברפואה משלימה, מציעה מכללת תילתן סדנאות המיועדות לקהל הרחב או לאנשי מקצוע המעוניינים להשתלם בתחומים נוספים ועדכניים בתחום. מבנה הסדנאות והתכנים שלהם מועברים על ידי מטפלים מוסמכים ומנוסים וכוללים תכנים תיאורטיים לצד התנסות פרקטית.

בין הדוגמאות לסדנאות לימודים המתקיימים במסגרת מכללת תילתן ניתן למצוא סדנאות עיסוי לתינוקות, סדנת מדיטציה, סדנת עיסוי באבנים חמות, סדנת עיסוי לנשים הרות ועוד. ההשתתפות בסדנא יכולה להיעשות למטרות טיפוליות על ידי מטפלים מקצועיים או למטרות אישיות על ידי אנשים פרטיים המעוניינים להתנסות בעולם הטיפולים ברפואה המשלימה.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני