מכללות » מכללות בישראל » פסיכומטרי 800

פסיכומטרי 800

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
פסיכומטרי 800
פרטי התקשרות
פסיכומטרי 800
כתובת: אבן גבירול 26,תל אביב
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בפסיכומטרי 800

הבחינה הפסיכומטרית לרוב קובעת את המוסד בו ילמד המועמד ללימודים אקדמיים את מסלול הלימוד שלו וגם חוג הלימוד והפקולטה אליו יתקבל. על מנת לשפר את סיכויי הקבלה ללימודים במוסדות האקדמיים היוקרתיים ובחוגי הלימודים המבוקשים, רבים מהסטודנטים לעתיד בוחרים להשתתף בקורסי הכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית על מנת לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים. היכן נערכים קורסי הכנה לפסיכומטרי, מה העלות של קורס ההכנה ומה הוא כולל? כל התשובות בכתבה הבאה.

קורס פסיכומטרי בפסיכומטרי 800

פסיכומטרי 800 הוא מכון המקיים קורסי הכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית ומכין את הנבחנים לבחינה מבחינה רגשית ומבחינה מעשית. הבחינה הפסיכומטרית מורכבת משלושה חלקים אשר בוחנים את מיומנויות החשיבה והידע של הנבחן באנגלית, עברית ומתמטיקה. השאלות המרכיבות את בחינה הן שאלות בחירה שבהן על הנבחן לבחור את התשובה הנכונה ביותר. השאלות כוללות שאלות כמותיות בנושאי המתמטיקה השונים, שאלות מילוליות הבוחנות ידע ואוצר מילים בשפה העברית ושאלות באנגלית הבוחנות את הידע והשליטה בשפה האנגלית.

במסגרת קורס ההכנה לפסיכומטרי של מכון פסיכומטרי 800 מועברים חומרי לימוד המתאימים לרמת הבחינה הפסיכומטרית. התרגולים ומערכי השיעורים תואמים את רמת השאלות המרכיבות את הבחינה הפסיכומטרית על מנת לאפשר לתלמידים היכרות עם חומרי הלימוד וכיוצא מזה תחושת ביטחון עצמי לקראת הבחינה.

קורסי פסיכומטרי לחיילים

מכון פסיכומטרי 800 מקיים קורסי פסיכומטרי המתאימים לחיילים בסדיר או חיילים משוחררים. במסגרת הקורסים המתאימים לחיילים מוצעים קורסי פסיכומטרי שניתן ללמוד בהם במהלך השירות הצבאי. לרוב עלות הקורסים מסובסדת או ממומנת על ידי הצבא. בנוסף, חיילים משוחררים יוכלו להיעזר בהנחות המגיעות להם על ידי מרד הביטחון לצורך מימון קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית. אפשרות נוספת העומדת בפני החיילים המשוחררים היא לשלם עבור הקורס הנערך במכון פסיכומטרי 800 באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים.

פסיכומטרי בשפה האנגלית

הבחינה בפסיכומטרית זמינה לביצוע גם בשפה האנגלית לנבחנים אשר השפה העברית אינה שפת האם שלהם. הבחינה הפסיכומטרית בעברית ובאנגלית זהות לחלוטין כאשר השאלות מתורגמות מעברית לאנגלית וההבדל היחיד הוא בחלק המילולי בעברית שבמקומו יופיע שאלות בנושאים שונים בשפה האנגלית.