מכללות » לימודי תעודה » קורס אנגלית

קורס אנגלית

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס אנגלית, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?אנגלית שפה כובשת - לימודי אנגלית

פתגם סיני עתיק גורס, כי 'כשאין לך מה להגיד – אמור פתגם סיני עתיק'. ברנרד שואו התבדח שכאדם מעוניין לתקף את דברי הבלע או השטות שהגה, שיתמוך אותם בג'בריש ביוונית, וגם בעברית בקהלים מאמינים ואחרים אנו עדים לתופעת ההסתמכות על אוטוריטה ברת סמכא בעזרת ציטוט ארמי. האנגלית היא בימינו מה שהיתה ארמית לאבותינו בתקופת המקרא, יוונית באזור הים האגאי והאימפריה היוונית ובכלל באזורי השליטה של האימפריות היוונית, צרפתית במאות השבע- עשרה ושמונה עשרה בארופה, לטינית בפרובינציות האימפריה הרומית, וסינית בניב מנדריני באזורי ההגמוניה הסינית בעבר ובחלקם גם כיום.

ההשתלטות איננה רק של השפה. לו היתה רק של השפה, לא היתה לשפה נוכחות כה משמעותית בחיינו. אולם לראיה חברות מסחריות רבות שואפות להעים את את תדמיתן ביוקרה בינלאומית ובתג איכות מוכר וממותג, והן עושות זאת באמצעות בחירה בשם, סמליל – לוגו, ו- או ססמא קופירייטרית – באנגלית, באופן בלעדי או מעורב. יס, הוט, פלאפון, סלקום, אורנג', בורגר- ראנץ', ועוד ועוד הם רק דוגמאות מקצה קצהו של הקרחון להשתלטות השפה האנגלית בשדות שיח רבים, והתופעה מוכרת ולא מסתתרת מתחת לראדאר.

הההגמוניה איננה דוקא של שפה, אך גם לא של הלאום האנגלי, הדומיניונים או האימפריה הבריטית – עליה נאמר לאור גודלה וגדולתה שהשמש לעולם לא שוקעת עליה – בהיותה גדולה מספיק כדי להקיף את העולם כולו, וכנאמר בשיר קאונטרי ידוע מזמננו אנו, כדי להצדיק נהנתנות של הרגע גם באמצע היום – היכנשהו כרגע חמש בערב .

ועדין הצרפתים רואים בהשתלטות השפה האנגלית זכר והמשך למלחמות העבר משני צידי תעלת לה מאנש, ומגבילים בחוק ובחוקה את התפשטותה, כך שכיום אפילו שמות חנויות ועסקים כבר לא יכולים להכיל שם אנגלי בצרפת!

תפוצתם של קורס אנגלית – לימודי אנגלית

מקור הסמכות והיוקרה הוא כמובן בארצות הברית של אמריקה. לפיכך נפוצים ונהוגים בכל העולם קורס אנגלית – לימודי אנגלית. גם בישראל נפוצים עד מאוד קורס אנגלית – לימודי אנגלית. האנגלית הכרחית כמעט לכל עבודה ומלאכה הדורשת תעודת בגרות מלאה : לא רק לעבודות היי טק-  גם לעבודות פקידות ומזכירות, עצם השימוש במחשב ואפילו בפלאפון חכם מחיבים כיום הכרות מינימלית עם השפה. וקורס שכזה הכרחי למי שלא רכש את השפה בגיל צעיר יותר בבית הספר או 'מן האויר' ומן התרבות הפופולארית.