מכללות » מכללות בישראל » תנאי קבלה במכללת אשקלון

תנאי קבלה במכללת אשקלון

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
תנאי קבלה במכללת אשקלון
פרטי התקשרות
תנאי קבלה במכללת אשקלון
כתובת: אשקלון
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?מידע מקיף על תנאי הקבלה למכללת אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון הינה המכללה האקדמית הראשונה במדינת ישראל. היא החלה את דרכה בשנת 1965 כשלוחה של אוניברסיטת בר אילון וקיבלה עצמאות אקדמאית מהמועצה להשכלה הגבוה בישראל רק לפני מספר שנים. במכללה האקדמית ניתן לעבור שני מסלולים- מסלול תואר ראשון BA  רב תחומי של אוניברסיטת בר אילן או מסלול BA  התמחותי של המכללה האקדמית אשקלון. לפניכם מידע על תנאי קבלה במכללת אשקלון.

למה כדאי ללמוד במכללה האקדמית באשקלון

המכללה האקדמית אשקלון הינה מכללה מובילה בתחומים שונים בכל הארץ ונחשבת לאחד מהמכללות הטובות במדינה. בין היתרונות הבולטים שיש ללימודים במכללה זו ניתן למנות את היחס האישי שיש אצל כל מרצה עבור כל תלמיד. מלבד רמת הלימודים הגבוהה הקורסים מועברים בכיתות קטנות כך שכל סטודנט מקבל יחס אישי מהמרצה. כמו כן, שכר הלימוד שווה לשכר הלימוד האוניברסיטאות ואינו גבוה כמו בשאר המכללות. עבור חיילים משוחררים, המכללה מציעה פטור משכר הלימוד בשנה הראשונה ללימודים. כמו כן ניתן למצוא מגוון רחב של מלגות שיש למכללה האדמית באשקלון להציעה.

תנאי קבלה במכללת אשקלון

תנאי קבלה במכללת אשקלון משתנים ממסלול אחד למשנהו. כמו בכל מוסד אקדמי במדינת ישראל קבלה למוסד מותנית בהצגת תעודת בגרות מלאה או חלקית עם ציונים מסויימים במתמתיקה ואנגלית וציון העובר את הציון המינימלי הנקבע על ידי המוסד בבחינת הפסיכומטרי. לדוגמא, כדי להתקבל למסלול הפסיכולוגיה במכללה האקדמית באשקלון צריך המועמד לעבור את ה600 נקודות בבחינת הפסיכומטרי ולקבל ציון לא נמוך מ85 בבחינת הפסיכומטרי באנגלית או בבחינת אמיר"ם. כמו כן, חייב המועמד להיות בעל ציון של 86 לפחות בבחינת הבגרות בהבעה.

בית ספר להנדסאים

במכללה האקדמית באשקלון ניתן להתרשם מבית ספר גדול להנדסאים. תנאי קבלה במכללת אשקלון עבור תוכנית ההנדסאים השייכת גם למכללת אשקלות וגם למכללה האזורית הם ציון עובר בבחינת הפסיכומטרי וציון ממוצע של בחינ הבגרות העובר את הציון המינימלי הנקע על ידי המוסד האקדמי. בית הספר להנדסאים מציעה מגווון רחב של מסלולי לימוד עבור המועמדים ההנדסאים- הכל מהנדסת תוכנה ועד לאדריכלות ועיצוב.