מכללות » מכללות בישראל » מכללת אפקה להנדסה » תנאי קבלה מכללת אפקה

תנאי קבלה מכללת אפקה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת אפקה להנדסה
פרטי התקשרות
תנאי קבלה מכללת אפקה
כתובת: תל אביב
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?כל התנאים להתקבל למכללת אפקה

מכללת אפקה הוקמה לפני כ-14 שנה והיא ממוקמת באזור צפון תל אביב. מכללת אפקה היא מכללה מובילה בתחום לימודי ההנדסה ומציעה לתלמידיה מגוון רחב של תוכניות לימודי הנדסה שונות והמגוונות. המכללה מעניקה תארים שונים לבוגריה והיא כוללת סגל מרצים המובילים ביותר בתחומם המלמדים גם באוניברסיטאות השונות. ניתן ללמוד לימודי בוקר או לימודי ערב במכללה. בין המסלולים המוצעים במכללה אפקה ניתן למנות את מסלולי הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת תוכנה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסה מכנית והנדסה רפואית. לפניכם מידע על תנאי קבלה מכללת אפקה בתחום ההנדסה.

מדוע כדאי ללמוד דווקא במכללת אפקה?

מכלל אפקה בצפון תל אביב היא מכללה מובילה בתחום ההנדסה במדינת ישראל. המכללה היא איכותית והיא מוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה כך שהיא יכולה להעניק לבוגריה תואר ראשון בהנדסה. במכללה ניתן למצוא מסלולי לימוד שונים בתחומים שונים ומגוונים בתחום ההנדסה. רמת הלימודים במכללה היא רמה מאוד גבוהה הודות לסגל של מרצים מקצועיים, אמינין ומסורים.

מידע כללי על הלימודים במכללת אפקה

הלימודים במכללת אפקה נמשכים כ4 שנים ומתחלקים למסלולים שונים כגון מסלול הנדסת תוכנה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מכונות, הנדסת תעשייה וניהול והנדסה רפואי. בין הקורסים הנלמדים במכללת אפקנה ניתן למנות שיעורים כגון מבוא להנדסת תעשייה, מבוא לכלכלה, כלכלה הנדסית, תכנות ותיכון מונחה עצמים, מדידות ושיפור שיטות, חשבונאות וכדומה. הלימודים נותנים לתלמידים את הכלים הדרושים להם כדי להצליח ולהשתלב בשוק העבודה בתחום ההנדסה.

תנאי קבלה

סף הקבלה במכללת אפקה מתעדכן כל הזמן באופן תדיר ובהתאם לדרישות המכללה עצמה. תנאי קבלהמכללת אפקה הם בעלות של תעודת בגרות מלאה הכוללת בגרות במתמתידה בהיקף של 5 יחידות בציון של 70 לפחות או בגרות במתמתיקה בהיקף של 4 יחידות בציון של 85 לפחות. נדרשת גם בגרות בפיסיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד. בנוסף לכך נדרשת בגרות באנגלית בציון של 60 לפחות וציון של 80 בפרק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית או במבחן אמ"יר. ניתן למצוא גם תנאי קבלה מכללת אפקה עבור תלמידים בוגרי תיכון, הנדסאים, בוגרי מכינות וכדומה.