מכללות » מכללות בישראל » מכללת ספיר » לימודי הנדסה במכללת ספיר

לימודי הנדסה במכללת ספיר

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת ספיר
פרטי התקשרות
לימודי הנדסה במכללת ספיר
כתובת: שער הנגב 79167
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?מידע מפורט על מסלול הלימוד להנדסה במכללת ספיר

תכנית לימודי הנדסה במכללת ספיר היא שלוחת לימודים אקדמיים מטעם אוניברסיטת בן גוריון, המציעה לימודים לתואר הנדסאי, בעיקר עבור מי שלא הצליח לעבור את תנאי סף הקבלה עבור לימודי ההנדסה באוניברסיטת בן גוריון. לתכנית לימודי הנדסה בספיר שתי רמות לימוד: גבוהה ורגילה, המציעה לסטודנט להתקדם בקצב שלו ומעניקה לו את האפשרות להוכיח את יכולותיו, גם אם נתוני קבלתו לא אפשרו לו להתחיל ללמוד לתואר ראשון באוניברסיטה המוכרת. לאחר שיוכיחו את הצלחתם בשנה הראשונה ללימודי תואר ההנדסאי במכללת ספיר, יוכלו להמשיך את לימודיהם בפקולטה להנדסה באוניברסיטת בן-גוריון.

לימודי הנדסה בספיר מוצעים במספר מסלולים, בהתאם לתכניות ההתמחות השונות ושוב, זאת בהתאם לתכניות בפקולטה להנדסה באוניברסיטת בן גוריון, המובילה את התכנית במכללת ספיר. המסלולים בהם יוכל לבחור הסטודנט להתמחות במסגרת לימודי הנדסה בספיר: הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסה ביו-רפואית, הנדסת בניין, הנדסת מחשבים, הנדסת חומרים, הנדסת חשמל ומחשבים, הנדסה כימית, הנדסת מכונות, הנדסת מערכות מידע, הנדסת מערכות תקשורת, הנדסת תוכנה והנדסת תעשייה וניהול.

תנאי הקבלה עבור לימודי התואר הראשון בהנדסה במכללת ספיר, מחייבים זכאות עבור תעודת בגרות ישראלית מלאה, בה ציון מקצוע האנגלית עבור לימודים ברמת 4 יחידות לימוד הוא 56 לפחות, ציון מקצוע המתמטיקה ברמת 5 יחידות לימוד הוא 70 לפחות וציון הבחינה הפסיכומטרית הוא 550 לפחות. בנוסף, נלקח בחשבון ציון הפרק האנגלי בבחינה הפסיכומטרי, או ציון מבחן אמי"ר.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללת ספיר עבור לימודים לתואר ראשון בהנדסה הוא שכר אוניברסיטאי בסיסי, בהתאם להמלצות משרד החינוך והצמדתו למדד המחירים לצרכן. בנוסף, עבור סטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד, מציעה המכללה מלגות סיוע כספיים, מלגות עבור מצטיינים, מתן הלוואות בהתאם לצורך, ומלגות מקרנות חיצוניות.