מכללות » מכללות בישראל » מכללת ספיר

מכללת ספיר

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת ספיר
פרטי התקשרות
מכללת ספיר
כתובת: שער הנגב 79167
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים במכללת ספיר

מכללת ספיר היא מכללה אשר קרויה על שמו של פנחס ספיר ואשר ממוקמת באזור הצפוני של הנגב, בסמוך לשדרות ומציעה מגוון תכניות לימוד עשירות ומגוונות – לימודים לתואר אקדמי, לימודי הנדסאים וכן לימודי העשרה שונים.

המכללה האקדמית ספיר הינה מכללה מבוקשת מאוד בשל רמת הלימודים הגבוהה אשר מציעה המכללה, מעונות סטודנטים מרשימים ואווירה שונה משל מכללות אחרות אשר פרוסות ברחבי הארץ כך שכל סטודנט נהנה להגיע ללימודים ומפיק את המרב והמיטב מלימודיו במכללת ספיר.

לימודים לתארים ותעודות שונות

כאמור, במכללה מופעלות מחלקות שונות ובהן הסטודנטים יכולים ללמוד לתארים שונים ולתעודות שונות. בנוסף למחלקת התואר האקדמי ניתן למצוא במכללת ספיר גם לימודי הנדסאים של משרד העבודה במגמות שונות וכן לימודי העשרה שונים. כך, כל אדם אשר מעוניין ללמוד מקצוע יכול למצוא את עצמו במכללת ספיר, לקבל את היחס החם והאווירה הטובה ולהשתלב כסטודנט מן המניין באחת מן המכללות המבוקשות ביותר בישראל. כל הלימודים הם לימודים ברמה גבוהה מאוד ומועברים על ידי מיטב המרצים, מן השורה הראשונה, אשר דואגים לכל סטודנט וסטודנט באופן אישי ומקפידים על הענקת ידע רב לכל סטודנט במסגרת לימודיו במכללה.

בנוסף, מכללת ספיר מפעילה מכינה קדם אקדמית לצורך השלמה של ההשכלה התיכונית של הסטודנט בכדי שיוכל להתחיל את לימודיו במכללה וכן לשיפור ההישגים של הסטודנטים כך שיגיעו ללימודים מוכנים יותר ויצליחו להשתלב בצורה טובה.

חוגים ומרכזי העשרה

מלבד הלימודים מקפידים במכללת ספיר להעניק לסטודנטים אפשרות ליהנות מחוגים שונים ומתחביבים בכדי שתקופת הלימודים תעבור בצורה טובה יותר ויוכלו להגיע להישגים הגבוהים ביותר. במכללת ספיר פועלת מחלקת ספורט ובה חדר כושר, חוגים שונים, בריכה וכמובן, גם הסמכה בתחומי הספורט השונים. בנוסף, המכללה מחזיקה ספריה גדולה בעלת שירותי מידע מגוונים במיוחד, ארכיונים ממוחשבים וכל דבר אחר לו הסטודנטים זקוקים בכדי ללמוד טוב יותר. ואם לא די בזאת, במכללת ספיר פועלת אגודת סטודנטים מאוגדת ומסודרת אשר מארגנת אירועים שונים ועומדת לצדם של הסטודנטים בכל צעד ובכל דבר לו הם זקוקים במסגרת הלימודים במכללה.