מכללות » מכללות בישראל » מכללת ספיר » תנאי קבלה במכללת ספיר

תנאי קבלה במכללת ספיר

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת ספיר
פרטי התקשרות
תנאי קבלה במכללת ספיר
כתובת: שער הנגב 79167
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?איך מתקבלים למכללת ספיר

מכללת ספיר ממוקמת באזור הנגב ותלמידה בדרך כלל הם תושבי הדרום. המכללה היא מכללה מאוד איכותית ומגוונת ונחשבת כיום לאחד מהמכללות המובילות והטובות ביותר במדינת ישראל. חשוב לציין כי כבר למעלה מעשור פועל המכללה בצורה עצמאית ונחשב למוסד ללימודי השכלה גבוהה לכל דבר. המכללה האקדמית ספיר כוללת כ-15 מחלקות אקדמיות בנוסף לבית ספר להנדסאים וטכנולוגיה בהם ניתן למצוא מגוון רחב של מסלולים. שכר הלימוד במכללה האקדמית ספיר זהה לשכר הלימוד האוניברסיטאות השונות. בנוסף לכך, למכללה יש מגוון רחב של מלגות עבור תלמידי בעלי בסיס סוציו אקונומי נמוך וכדומה. לפניכם מידע על תנאי קבלה במכללה האקדמית ספיר.

מסלולי לימוד במכללה האקדמית ספיר

המכללה האקדמית ספיר מציעה למועמדים ולסטודנטים מגוון רחב של תחומי לימוד, מסלולי לימוד ומגמות שונות ומגוונות. בין הנושאים והמסלולים השונים ניתן למנות את מסלולי לימוד הטכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, הנדסה, אדריכלות, ניהול, צילום ומדיה דיגיטאלית, עיצוב פנים, קולנוע ותקשורת, מחשוב ובקרה וכדומה. מלבד זאת ניתן ללמוד במכללה גם לימודי חוץ חלקיים או לימודי תעודה במסגרת היחידה ללימודי חוץ. חשוב לציין כי הלימודים בכל המסלולים הם לימודים ברמה מאוד גבוהה.

תנאי קבלה במכללה האקדמית ספיר לתואר ראשון

עבור לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית ספיר צריך המועמד להיות בעלת מספר דברים. בין הדברים ניתן למנות בעלות של תעודת בגרות מלאה בציון העובר את את ציון המינימום וציון פסיכומטרי העובר את ציון המינימום הנדרש. בכל פקולטה ובכל מסלול התנאים הם שונים ומשתנים בהתאם להחלטת המכללה ולדרישות של המכללה. פעמים רבות, עבור מסלולים שונים לא נחוץ ציון הפסיכומטרי אלא רק ציון הפסיכומטרי בחלק של האנגלית- ניתן כחלופה לגשת לבחינת אמי"ר או בחינת אמיר"ם.

תנאי קבלה במכללה האקדמית ספיר לתואר שני

התנאים הבסיסיים להמשך התואר הראשון וללימודי תואר שני הם ציון מעבר ממוצע בתואר הראשון. בנוסף לכך פעמים רבות מועמדים רבים לתואר שני צריכים לעבור גם מבחני קבלה נוספים, ראיון אישי בפני וועדת קבלה מיוחדת ובחינות שונות. במהלך התואר השני ניתן להרחיב את הנושא הנלמד בתואר הראשון הוא שניתן ללמוד נושא שונה.

מאמרים אחרונים:
כל הדרכים להשלים 12 שנות לימוד ובאילו קורסים אפשר לגשת להשלים 12 שנות לימוד ולהשיג תעודת 12 שנות לימוד בישראל.
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?