מכללות » מכללות בישראל » מכללת ספיר » לימודי משפטים במכללת ספיר

לימודי משפטים במכללת ספיר

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג
מכללת ספיר
פרטי התקשרות
לימודי משפטים במכללת ספיר
כתובת: שער הנגב 79167
טלפון: לחץ כאן לשיחת חינם
איפה היית מעדיף ללמוד?מידע מקיף אודות מסלול הלימודים למשפטים במכללת ספיר

לימודי משפטים במכללת ספיר מתקיימים בבית הספר למשפטים במכללה אשר התחיל לפעול משנת הלימודים תש"ע. לימודי המשפטים במכללה מועברים על ידי מיטב המרצים בתחום המשפטים ומלבים לימודים אקדמיים עם דגשים מעשיים מעבודת המשפטים. תכנית הלימודים של לימודי משפטים במכללת ספיר כוללת קורסי חובה וקורסי בחירה מעולם המשפט או בתחומי לימוד אקדמיים אחרים כמו מדעי החברה ומדעי הרוח. בנוסף, יעברו הסטודנטים במהלך לימודי התואר הראשון לימודי אנגלית.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה של לימודי משפטים במכללת ספיר נחלקים לתנאים המתאימים לסטודנטים לתואר ראשון, סטודנטים בעלי תואר אקדמי וסטודנטים המעוניינים לעבור לימודי השלמה במכינה הקדם אקדמית על מנת לשפר את סיכויי הקבלה שלהם ללימודים. תנאי הקבלה למועמדים לתואר ראשון מורכבים מבדרות מלאה בציון של לפחות 85, ציון של לפחות 70 בלימודי אנגלית ברמת 4 יחידות, ציון של לפחות 600 בבחינה הפסיכומטרית וציון של לפחות 185 במבחן אמיר או לפחות 85 בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית.

תנאי הקבלה לבעלי תואר אקדמי הם ממוצע ציונים של לפחות 75 בתואר האקדמי, פטור מלימודי אנגלית וציון של לפחות 600 בבחינה הפסיכומטרית. תנאי הקבלה לבוגרי המכינות הם ציון ממוצע של לפחות 85, ציון של לפחות 600 בבחינה הפסיכומטרית וציון של לפות 185 במבחן אמיר או 85 בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית. מועמדים אשר אינם עומדים במלוא תנאי הקבלה רשאים לגשת לוועדת חריגים אשר תבחן באופן פרטני את הבקשה.

שכר לימוד

שכר הלימוד במסגרת לימודי משפטים במכללת ספיר הוא שכר לימוד אוניברסיטאי ועומד על כ 10 אלפים ₪. שכר הלימוד עלול להשתנות משנה לשנה בתאם לשינויים במדד או לנהלי שכר הלימוד של המכללה. אפשרויות התשלום של שכר הלימוד עבור הלימודים במכללת ספיר מוצעות על ידי המכללה וכוללת תשלום מראש של כל הסכום או פריסת שכר הלימוד לתשלומים.

מלגות

מועמדים או סטודנטים במסלול לימודי משפטים במכללת ספיר  המעוניינים במלגות יכולים להגיש בקשה למלגות במסגרת המכללה או במסגרת קרנות חיצוניות המעניקות מלגות לסטודנטים במכללת ספיר ובארץ. מידע אודות המלגות הקיימות ניתן לקבל במדור סטודנטים של המכללה.