מכללות » בגרויות » השלמת בגרויות בחינם

השלמת בגרויות בחינם

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
השלמת בגרויות בחינם, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?אפשר להשלים בגרויות גם בחינם

השלמת בגרויות בחינם היא אפשרית והיא צעד חשוב בחיים. באמצעות מהלך זה יכולים צעירים לרכוש מקצוע או תואר ובכך לדאוג לעתידם המקצועי והכלכלי או לשפר את מקומם העכשווי, לרכוש מקצוע ולהתקדם. השלמת בגרויות עלולה להיות יקרה ולטובת מי שאינו יכול לעמוד בכך יש מספר אפשרויות לקבל לימודי השלמת בגרויות בחינם. חיילים משוחררים זכאים ללמוד במסגרות מוכרות של מכוני ומוסדות השלמת בגרויות על חשבון כספי הפיקדון בחינם. כמו כן קיים פרויקט השר, פרויקט של משרד החינוך והעומד בראשו, ויש תלמידים אשר ניגשו למבחני הבגרות אך חסר להם ציון אחד על מנת להשלים תעודת בגרות מלאה ולכן הם יכולים לקבל קורס אחד בחינם במכללות מסוימות ובכך להשלים את הבגרות ולהתחיל בלימודים.

השלמת בגרויות בזמן הצבא

הצבא מאפשר ללוחמים ולחיילים המשרתים ביחידות תומכות לחימה שונות לקבל לימודים להשלמת בגרויות בעלות זולה ואף בחינם בהתאם לחייל, מצבו הכלכלי ורקע משפחתי. חיילים העומדים לפני סיום השירות יכולים לקבל לעתים מימון מלא וללמוד ולהיבחן במקצועות בסיסיים כמו אנגלית, מתמטיקה ואזרחות. חיילים העומדים לפני סיום שירותם יכולים לפנות לקצינת הת"ש (תנאי שירות) ביחידתם ולבדוק מהם התנאים על מנת לקבל לימודי השלמת בגרויות בחינם.

 

השלמת בגרויות על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים שלא השלימו תעודת בגרות בזמן התיכון יכולים להשתמש בכספי הפיקדון וללמוד למעשה בחינם בבתי ספר להשלמת בגרויות או במכללות מסוימות. חיילים משוחררים מקבלים חוברות מידע כיצד הם יכולים להשתמש בכספי הפיקדון ולכן ניתן לקרוא חומר רב בחוברות אך עדיף לפנות לבית ספר להשלמת בגרויות הנמצא בקרבת מקום המגורים או מכון לימודים אחר בו מעוניין החייל המשוחרר ללמוד ולקבל ייעוץ כיצד הליך השלמת בגרויות בחינם על חשבון הפיקדון עובד.

פרויקט השר

משרד החינוך פונה ביוזמתו לתלמידים שלא השלימו מקצוע אחד כדי לקבל תעודת בגרות מלאה ומציע להם להשתתף במכינה במכללת מסוימות או בפרויקטים מסוימים. משרד החינוך מעניק פטור משכר לימוד להשלמת תעודת הבגרות בזמן הפרויקט או המכינה לסמסטר אחד. יש לברר במכללה אליה רוצים להירשם ולקבל פרטים לגבי זכאות זו.