מכללות » פסיכומטרי » קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס פסיכומטרי ללקויי למידה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?אין הקלות בפסיכומטרי ללקויי למידה

ללמוד זה לא קל. הדבר נכון פי כמה וכמה כאשר כל זבוב מנתק לך את קו המחשבה, כל אפצ'י מושך את תשומת הלב שלך ובכלל, קשה לך לשבת יותר מעשרים דקות רצוף. אלה הן דוגמאות בלבד לדברים שאנשים בעלי לקויות למידה מתמודדים איתם. כיום המצב טוב מכפי שהיה אי פעם- מערכת החינוך על כל גווניה היום מודעת יותר ומתחשבת יותר בתלמיד לקוי הלמידה ומתאימה עבורו הקלות, חומרים ומורים בצורה בה הוא יוכל ללמוד ולהתקדם למרות קשיו ללמוד בדרך המקובלת.

לא נכות כי אם שוני

חשוב להבין שאנשים עם לקויות למידה אינם "חולים" בשום דבר ואין זו נכות. שיטות הלימוד הנהוגות כיום מתאימות לפרופיל מסוים של תלמיד- זה שמסוגל להתרכז בדבר אחד לאורך זמן. בעבר הרחוק, תכונה זו של קשב מפוצל יכולה הייתה להוות יתרון משמעותי בעת צייד בסוואנה (שכן אם היה הצייד מתרכז בדבר אחד בלבד, היה מפספס איומים בסביבה) אך כיום, תכונה זו באה בעוכריי אלה שנחנו בה. למעוניינים בלימודים גבוהים יש מכשול עוד טרם הגיעו לאקדמיה: קורס הפסיכומטרי.

מכוני פסיכומטרי

זינוק מציעה קורס פסיכומטרי ללקויי למידה איכותי מאד. בעצם, לפי נתונים המפורסמים באתר, בגלל ההתאמה הרבה של החומרים והכשרת המורים- תלמידי המכון לקויי הלמידה מוציאים ציונים טובים יותר, מאשר אותם תלמידים "רגילים" במכונים אחרים. המכון עוזר גם בהשגת הקלות לתקופת הפסיכומטרי ואחריה באקדמיה. באתר אפשר למצוא פרטים מלאים ביותר על צוות המורים, מאמרים וסרטונים על לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז וטבלאות השוואה מרשימות בין הצעות החברות המתחרות בשוק בנוגע למתן קורס פסיכומטרי ללקויי למידה.

דרך הלימוד

זינוק מציע לתלמידיו קורס פסיכומטרי ללקויי למידה ברמה אחרת: זהו קורס ארוך במיוחד הכולל 60 מפגשים, בכיתות קטנות- 9-18 תלמידים בכיתה בלבד. המדריכים עוברים הכשרה מיוחדת ומותאמים ללימוד של בעלי לקויות וגם החומרים מותאמים. שיטות הלימוד מותאמות במיוחד גם הן: עבודת הלימודים מתחילה מהבסיס בסדנאות אלגברה, גיאומטריה, עברית ואנגלית. לומדים תוך שימוש בחוזקות לעיקוף קשיים ומקבעים הצלחה ע"י זכרון, תרגול שיעורי בית ועבודה רגשית מותאמת.