מכללות » פסיכומטרי » קורס פסיכומטרי לחיילים

קורס פסיכומטרי לחיילים

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס פסיכומטרי לחיילים, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
מיקום בארץ: אבן גבירול 26,תל אביב
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?להתחיל את העתיד עם פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי לחיילים מתאים לכולם, אחרי כל אותם שנים בבית הספר, כל צעיר וצעירה במדינת ישראל מתנתקים מהלימודים לתקופה לא מבוטלת. הדבר יוצר בעיתיות לא קטנה- כבר שכחנו איך לומדים ומה זה לימודים בכלל. תקופת הצבא נראית כמשהו חיצוני, לא כל כך קשור להלך החיים הרגיל שלנו. עם זאת, ישנם חיילים רבים שכן שומרים על קשר עם עתידם האקדמי ומחפשים קורסי פסיכומטרי דווקא בתקופה זו. צה"ל ידוע בתור מי שנותן הקלות לא מועטות ללומדים ולכן, קורס פסיכומטרי לחיילים יכול להיות אופציה הגיונית בהחלט.

יחס מיוחד

למעוניינים בלקיחת קורס פסיכומטרי לחיילים יש צורך לברר עם מכוני הפסיכומטרי השונים לגבי קורסים מותאמים. חלק מהמכונים נותנים הקלות במחיר לחיילים, אחרים מתאימים להם מסלולי לימוד משלהם. לרב, את קורס הפסיכומטרי יכולים לאפשר לעצמם חיילים המשרתים קרוב לבית ולמרות שלעיתים צה"ל משחרר מימי שירות מוקדם בשביל להגיע לשיעורים, עדיין מדובר על זמן קצוב. על מנת לנצל את הזמן באופן יעיל, מומלץ לחפש מכון פסיכומטרי קרוב מבחינה גיאוגרפית לבית או לבסיס השירות ולא לנסוע רחוק רק בשביל סניף מסוים של מכון זה או אחר.

על מכוני הפסיכומטרי

אין ספק שענקיות הכנה לפסיכומטרי מצליחות לתת קורס פסיכומטרי לחיילים ברמה אחרת משל השאר. אנקורי, הנותנת שירותי לימוד תיכוניים מאז 1948, מכינה גם להשלמת בגרויות ומבחן הפסיכומטרי. החברה הוותיקה בחיפוש מתמיד אחר חדשנות בחינוך ומתחדשת בכל מועד ומועד. הוצאת הספרים של אנקורי הנה אולי הידועה והאיכותית ביותר הקיימת כיום בארץ בכל הנוגע להכנה לבגרויות ולמבחני הפסיכומטרי וספריה נמכרים בהמוניהם לכל לומדי הפסיכומטרי, ולא רק ללומדים באנקורי.

טכנולוגיה ושיטות לימוד

אנקורי לא מפגרת בפיתוחים הטכנולוגיים של התקופה ומקפידה על תוכניות לימוד פשוטות ויעילות גם ברשת וגם בכיתה. לאנקורי אפליקציית לימוד ייחודית בפייסבוק הנקראת "אנקורי-וויל" המיועדת ללימוד מילים ופתרון שאלות פסיכומטרי און-ליין. המערכת בנויה מחמישה משחקים ברמות קושי שונות, כך שהלימוד הוא לא רק אינטראקטיבי אלא גם כיף. יתרון נוסף של האינטרנט הינה נגישות בזמן אמת, כך המורה עוקב אחרי הישגיך ויודע לכוון אותך טוב יותר, בו במקום.