מכללות » פסיכומטרי » קורס פסיכומטרי ברוסית

קורס פסיכומטרי ברוסית

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס פסיכומטרי ברוסית, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
מיקום בארץ: אבן גבירול 26,תל אביב
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?ללמוד פסיכומטרי ברוסית זו גם אופציה

כל מי שעשה את המבחן הפסיכומטרי יודע כי החלק המילולי של הפסיכומטרי קשה גם לילידי הארץ, היודעים את השפה העברית על בוריה. גם בחלק הכמותי, להבנת השאלות יש משקל מכריע על הלך הפתרון והתשובה. כאשר אוספים את הנתונים האלה יחד ומוסיפים להם שפת אם שונה מהעברית, נוצר פער אמיתי בין מה שיודע האדם, למה שהוא מסוגל להביע בבחינה. כיום תלמידים דוברי רוסית כשפת אם יכולים לקחת קורס פסיכומטרי ברוסית שיקל עליהם את ההתמודדות עם המבחן ויגדיל את סיכוייהם לקבל את הציון הנכסף.

על המבחן

זה הרי ברור לכולם שבעיות מילוליות בחלק הכמותי של המבחן וכן בעיות בגיאומטריה, משתמשות במילים בעברית כדי להסביר את עצמן. מה שברור פחות הוא שהחלק המילולי של המבחן לא נועד לבדוק את רמת ההכרות שלנו עם העברית, כי אם את יכולת החשיבה המילולית שלנו. כאשר תלמיד לומד קורס פסיכומטרי ברוסית בעצם, שני הדברים הללו נבדקים עדיין ולכן, הציון שהוא מקבל קביל למוסדות האקדמיים בארץ כמקבילה לציון שמקבל דובר העברית שנבחן בשפתו.

מכון הפסיכומטרי

אוקיי פסיכומטרי מציע לתלמידיו להבחן גם ברוסית. תנאי הלימוד והעבודה המתקיימים בקורסים לנבחני הרוסית והעברית זהים. גם תלמידים הלוקחים קורס פסיכומטרי ברוסית לומדים בקורס המשולב שמציעה החברה, המשלב בין לימוד בקבוצות קטנות (עד 15 איש) לשיעורי תגבור פרטיים, אחד על אחד עם המורה. השיעורים ביוזמת המורה ונערכים מעת לעת על מנת לקדם את התלמיד בנקודות החלשות שלו. זאת לעומת מכונים אחרים שמציעים "זמן שאלות" של חצי שעה לפני ואחרי השיעור, בה המורה אמור להתייחס לכל תלמידיו, מה שלא קורה אף פעם.

עוד על הקורס

הקורס כולל ספרי ליבה, חוברות הכנה לקורס, סימולציות, כ- 30 בחינות מעקב, כרטיסיות מילים ושעון עצר. הספרים מתעדכנים בין המועדים באופן קבוע וכל שיעור מתחיל בבוחן מעקב בכל נושאי הבחינה. החברה שקמה ב- 1996 לא מפגרת גם מבחינה טכנולוגית ומציעה תרגילי תרגול ברשת ואפשרות ליצור קשר עם המורה. ישנו גם אתר ברוסית ואנגלית, מרשים לא פחות מהאתר הראשי.