מכללות » פסיכומטרי » קורס פסיכומטרי משולב

קורס פסיכומטרי משולב

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
קורס פסיכומטרי משולב, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
מיקום בארץ: אבן גבירול 26,תל אביב
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?פינוקי האריסטוקרטיה

קורס פסיכומטרי משולב לא עולה כל כך הרבה כסף,אומרים שכסף לא יכול לקנות אושר. המתחכמים יגידו, שזה לא הכסף אלא הכמות שלו. לצערנו, במדינת ישראל כיום כל דבר הוא פונקציה של כסף ואלה המסוגלים לאפשר לעצמם יכולים להגיע למקומות שאחרים לא מסוגלים אליהם. דוגמא טובה לכך הנה הנגישות להשכלה הגבוהה בכלל ולקורסי פסיכומטרי בפרט. למעוניינים בלקיחת קורס פסיכומטרי משולב לדוגמא, שמאגד בתוכו את כל הטוב שיש למכוני הלימוד לפסיכומטרי להציע, כדאי מאד להכין עצמם מראש לחור לא קטן בכיס.

כל כך יקר, אז למה?

למרות שהשירות של קורס פסיכומטרי משולב הנו כמעט היקר ביותר בשוק (רק שיעורים פרטיים בלבד יקרים יותר ממנו) אין ספק שזו השיטה היעילה ביותר ללמוד. הקורס המשולב מציע שילוב של לימודים פרונטאליים בכיתה, בד"כ בקבוצה קטנה, עם מפגשים אישיים- קבועים ולא רק לשיחות יעוץ- עם מורה פרטי, שמחדד ומלמד את החומר באופן אישי. באמת שאין חלופה לתשומת לב של אחד על אחד בכל הקשור ללימודים. רבים יעדיפו לשלם את סכומי העתק הנדרשים כדי להגיע לציון המיוחל ולעשות את הבחינה המכריעה פעם אחת בלבד.

אחד על אחד, מורים פרטיים

מכון אחד על אחד מתמחה במתן שירות של מורים פרטיים לפסיכומטרי. המכון מציע גם קורס פסיכומטרי משולבאיכותי בהחלט, הכולל לימודים בקבוצה קטנה (התחייבות עד ל-10 תלמידים בקבוצה) ושיעור פרטי של שעה בשבוע. אפשר להגיע לפגישת התרשמות עם המדריך, עוד לפני ההרשמה, ומתקיימים גם שיעורים לדוגמא. לאחד על אחד ישנם גם מסלולים נוספים של קורסים, בניהם: שיעורים פרטיים בלבד וקורס למשפרי ציון.

שירותי המכון

בשום מקום באתר האינטרנט לא תמצאו את המחיר של הקורס, זה משאיר רק לנחש כמה יקר קורס פסיכומטרי משולב בחברת אחד על אחד יכול להיות. עם זאת חייבים לציין שמחיר גבוה יהיה אך הוגן עבור שירותי המכון הכוללים: גמישות מבחינת ימי ושעות המפגש ואפילו לגבי מיקומו, אתר אינטרנט אינטראקטיבי, פורום תלמידים ונגישות למורה בטלפון ובמייל. באתר ניתן למצוא את רשימת המורים, צוות צעיר ומרשים, עם פרטים מלאים. גם המלצות של תלמידים- בכתב ובווידיאו, לא חסר.