מכללות » בגרויות » שיפור בגרויות

שיפור בגרויות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
שיפור בגרויות, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: סניפים בשרון
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?למה חייבים לעבור שיפור בגרויות

צעירים ואחרים המעוניינים להתקבל לחוג מסוים במוסד אקדמי נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה. יש חוגים פופולריים כמו פסיכולוגיה, משפטים ועוד אליהם התחרות רבה וקשה להתקבל. על מנת להתקבל לחוג מסוים בלימודים גבוהים נדר המועמד להציג תעודת בגרות מלאה וציון במבחן הפסיכומטרי. לאחר שקלול התוצאות מתמודד המועמד עם מועמדים רבים אחרים על מקום בחוג או במוסד הלימודים. מי שלא השקיע בלימודיו בתיכון או שציוניו אינם מספקים את דרישות הקבלה לחוג מסוים חייב לשפר את ציוניו בפסיכומטרי או בתעודת הבגרות. אמנם לרוב אין צורך ללמוד את כל הבגרויות וניתן לבחור במקצועות עליהם יש בונוס של 20 נקודות או לשפר בגרויות בהם ציון המועמד נמוך ומביא לממוצע ציונים נמוך יותר. שיפור בגרויות נועד לעזור בשיפור ממוצע הציונים ולהגדיל את סיכויו של המועמד להתקבל לחוג המבוקש על ידו.

מה לשפר

ניתן לשפר ציון בכל מקצוע עליו המופיע בין מבחני הבגרות. יחד עם זאת נהוג לבצע שיפור בגרויות במקצועות החובה או במקצועות המוגברים עליהם יש בונוס ושיפור הציון במקצוע בעל 4 או 5 יחידות לימוד יחד עם הבונוס יביא לעלייה משמעותית בממוצע ציוני תעודת הבגרות. צעירים או מועמדים לאוניברסיטה אשר נכשלו להתקבל למוסד הלימודים המבוקש על ידם או לחוג בו חשקה נפשם יכולים לפנות לייעוץ באחד ממכוני ההכנה לבגרויות ולהתייעץ עם יועץ הלימודים באיזה קורס כדאי לבחור על מנת לשפר את סיכוייהם להתקבל במועד ההרשמה הבא או שהם יכולים לחשב זאת לבד.

לשפר ציונים לבד או בקורס הכנה לבגרות

יש כאלה המעדיפים לשבת וללמוד לבד וכך לנסות ולשפר את ציון הבגרות במקצוע יחיד או במספר מקצועות. רבים אחרים יעדיפו להירשם למכון הכנה לבגרות וללמוד קורסים בהתאם להמלצה מיועץ הלימודים או לפי הבנתם האישית. שיפור בגרויותלאחר לימוד בקורס הכנה לבגרות תורם ברכישת כלים לימודיים ולימוד הידע הנדרש למבחן הבגרות באופן מקצועי וממוקד. אפשרות נוספת היא להירשם למכינה באחת המכללות ולעבור סמסטר או יותר במכינה בכדי לשפר את ציוני הבגרות הרלוונטיים ללימודי ההמשך בהם מעוניין התלמיד.