מכללות » מכללות לעיצוב

מכללות לעיצוב

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות לעיצוב, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: קרית הטכניון,חיפה
מיקום בארץ: צמח, ד.נ. עמק הירדן מיקוד 15132
מיקום בארץ: רח' יעקב שרייבום 26, ירושלים
מיקום בארץ: אילת 6,תל אביב
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: רחוב הנביאים 37,ירושלים
מיקום בארץ: ד.נ. מיקוד 19300,עמק יזרעאל
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?כל המכללות לעיצוב מכל הארץ.

תחום העיצוב הוא תחום רחב ביותר המורכב ממיגוון רב של סעיפים, כגון: עיצוב תעשייתי, עיצוב אופנה, עיצוב בנייר, בזכוכית, כל תחומי האמנות הפלסטית ועוד. את כל אלה ניתן למצוא במסגרת מכללות לעיצוב. הטכנולוגיה מצאה דרכה גם אל עולם העיצוב מה שמעשיר, מחדש ומרענן את התחום וגם פותח אותו לעוד אנשים יצירתיים שמתחברים אל האמנות מצד המחשבים, הוידיאו ועוד. הביקוש גדול וההיצע קטן, מה שהופך את תנאי הקבלה קשים יותר, בעיקר למעוניינים בלימודים אקדמיים בתחום.

תחומי הלימוד

עיצוב גרפי, עיצוב פנים, אדריכלות וארכיטקטורה, אמנות(ציור, רישום, פיסול וכ"ו), עיצוב תעשייתי ועוד. את כל אלה ניתן ללמוד במסגרת מכללות לעיצוב לתואר ראשון. יש גם אפשרות ללימודים במסגרת מכללות לעיצוב במסלול הנדסאי לדוגמא- הנדסאי עיצוב תעשייתי, אנימציה, אדריכלות ועיצוב, אדריכלות נוף. משך הלימודים קצר יותר מאשר לתואר אך ההכשרה מגוונת, מעמיקה ומרתקת. ישנם מסלולים ללימודי תעודה, לימודי הכשרה וגם העשרה, במסגרת המכללות ולימודי חוץ. עיצוב זכוכית, עיצוב ארועים, לימודי צילום, עיצוב אתרי אינטרנט ומולטימדיה. כל אחד מהתחומים האלה נתמך בימינו בשוק תעסוקה מתפתח הרעב ליוצרים חדשים ויצירתיים.

תנאי קבלה

באם מדובר במכללה אקדמית לעיצוב, תנאי הקבלה הם כפי הנהוג והמקובל בתחום בתוספת תיק עבודות וראיון אישי ולעיתים גם תרגיל אישי להכנה מראש. תיק העבודות והתרגיל האישי הם הפרמטרים החשובים ביותר כי הם מראים את התאמת הסטודנט לרוח המקום, מגלים מעט מרוח היצירתיות והמעוף שלו וכמובן- האם ניחן בכשרון. לכן חשוב להקפיד על הכנת תיק העבודות ולעיתים אף להרשם לקורס להכנת תיק עבודות שם ילמדו איך בונים תיק נכון, ברמה גבוהה, הנותן הצצה לפוטנציאל הטמון במועמד.

מה מיוחד בתחום

בימינו, אנו משתמשים (או עדים לשימוש זה)בתחום העיצוב והאמנות בשילוב עם הטכנולוגיה על בסיס יומי בתחום הפרסום, המחשבים, אתרי האינטרנט ועיצוב מוצרים ותדמית. המקצוע חורג בהרבה מעבר לקלאסיקה של אמנות פלסטית, שגם לה עדיין שוחרים רבים. לימודי העיצוב מציעים מפלט יצירתי לכל סטודנט שניחן בכשרון וגישה לתחום וגם מבטיח הכשרה מקצועית שתאפשר השתלבות בשוק העבודה התחרותי והמתפתח.