מכללות » בגרויות » בגרות באנגלית

בגרות באנגלית

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
בגרות באנגלית, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: סניפים בשרון
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?בגרות באנגלית היא חובה

בגרות באנגלית היא מקצוע חובה ולפיכך חובה על כל תלמיד בישראל המעוניין לקבל תעודת בגרות מלאה לעבור בחינת בגרות באנגלית לפחות ברמה של שלוש נקודות. יש שלוש רמות לימוד באנגלית וניתן לגשת למבחן בגרות באנגלית בכל אחת מהרמות שבין 3-5 יחידות לימוד. אנגלית היא שפה חשובה לא רק על מנת לקבל תעודת בגרות אלא כדי להתנהל בקלות בעת טיול בחו"ל, לקרוא מידע באנגלית באינטרנט ולהבין שיחות המתנהלות בשפה האנגלית. אנגלית היא השפה המחברת בין אנשים ותרבויות והיא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם לכן חשוב לרכוש ידע בשפה ומי שחרד מלימודי האנגלית בבית הספר יכול להשלים את הבגרות ולרכוש ידע בשפה לאחר הצבא או במועד מאוחר יותר.

לשפר ציון או להשלים בגרות

ללא ציון עובר במקצוע האנגלית לא ניתן להירשם לאוניברסיטה ולכן חשוב להשקיע בלימודי האנגלית. מי שקיבל ציון טוב במבחן הבגרות בזמן לימודיו בבית הספר אך מעוניין לשפר את הישגיו יכול לגשת שוב למבחן ולשפר ציון שיעזור לו גם לשיפור סיכוייו להתקבל לחוג מסוים באוניברסיטה. תלמידים ללא ציון במבחן בגרות באנגלית לא יכולים להתקבל ללימודים אקדמיים וכן לא יוכלו להירשם ללימודים מקצועיים רבים. שפת האנגלית הכרחית גם בזמן הלימודים מכיוון שיש מאמרים רבים ונושאים נלמדים הכתובים בשפה האנגלית וללא ידע מספק באנגלית יקשה על התלמיד להשלים את לימודיו ולהתכונן כראוי.

לשפר סיכוי לקבלת עבודה

כמעט בכל ראיון עבודה נהוג לשאול מהי רמת האנגלית השגורה בפי המועמד. ככל שלמועמד אנגלית טובה יותר כך גדלים סיכוייו לקבל עבודה. האנגלית נמצאת בכל מקום ובאמצעות לימודים לבגרות ברמה של ארבע או חמש יחידות ירכוש התלמיד ידע רב והאנגלית תוכל לשרת אותו בחייו הפרטיים והמקצועיים כאחד. בעבודות רבות בתחום ההייטק כמו גם עבודות בתחום השיווק והמכירות נדרש ידע נרחב באנגלית ולכן חשוב ללמוד אנגלית בצורה הרחבה והעמוקה ביותר.

ללמוד לבד או בקורס הכנה

יש כאלה שקל להם לרכוש שפות חדשות אך לרוב כדאי ללמוד בקורס הכנה אשר מלמד בדרכים חדשות ידע רב ומקיף באנגלית ומכין היטב את התלמיד למבחן בגרות באנגלית.