מכללות » תואר ראשון » לימודי חינוך גופני

לימודי חינוך גופני

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
לימודי חינוך גופני, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות ומלאו פרטים ליצירת קשר ללא התחייבות

מיקום בארץ: דרך נמיר 149,תל אביב יפו
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?תואר ראשון בחינוך גופני

מאז ומעולם אנחנו יודעים כי "נפש בריאה בגוף בריא" גוף בריא הוא תוצאה של חינוך נכון לבריאות הגוף. מי שרוצה להשפיע על ילדים בכל הגילאים, וללמד אותם לשמור על גוף בריא, מומלץ לו לפנות וללמוד לימודי חינוך גופני.

מכללות ללימוד חינוך גופני

בארץ עשרות רבות של מכללות לחינוך, בחלקן, בנוסף על הכשרת מורים למקצועות עיוניים, גם מסלולים ייחודיים להכשרת מורים לחינוך גופני, כמו לדוגמא במכללת סמינר הקיבוצים.

בנוסף קיימות שתי מכללות אשר עיקר עיסוקן הוא לימודי חינוך גופני: מכללת אוהלו בקצרין, שהיא מכללה אקדמית לחינוך ולספורט, והמכללה האקדמית במכון וינגייט שבמרכז הארץ.

מגוון גדול של אפשרויות ללמוד חינוך גופני

מי שמתכוון ללמוד לתואר בחינוך גופני, חשוב שישים לב כי המגוון בתחום הלימודים גדול מאוד במספר היבטים. ראשית, הלימודים כוללים לימודים כלליים כמו: פיזיולוגיה, תזונה, פילוסופיה של החינוך, פסיכולוגיה, אנטומיה, תורת הכושר הגופני, דרכי הוראה ועוד. לימודים אלה נדרשים בכל המסלולים ובכל ההתמחויות.

יש אפשרות להתמקצע תוך כדי לימודי חינוך גופני באחד מענפי הספורט: כושר גופני, כדורגל, כדורסל, שחייה, התעמלות, כדוריד, אתלטיקה ועוד. כל סטודנט וענף הספורט המועדף עליו.

בנוסף, יש אפשרות להתמחות בענפים ייחודיים כמו: פעילות גופנית לגיל הרך, פעילות גופנית לילדים בבתי ספר יסודיים, פעילות גופנית לתלמידי תיכון, פעילות גופנית לקשישים, פעילות גופנית שיקומית, טיפוח הגוף ויציבה ועוד.

תוך כדי לימודי חינוך גופני במכללה ייעודית, אפשר להוציא במקביל תעודת מאמן לחדר כושר, או לכל ענף ספורט מועדף.

אפשרויות תעסוקה בסיום הלימודים

בפני מי שמסיים לימודי חינוך גופני יש כמעט אין סוף אפשרויות תעסוקה בתחום. החל מהשתלבות בחינוך הפורמלי: בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים והעל יסודיים, כמורים לחינוך גופני. עבור דרך החינוך הבלתי פורמאלי: מתנ"סים, בתי מגורים לגיל השלישי, מועדוני ספורט, צהרונים, ואימון קבוצות בענפי ספורט שונים. כלה בעבודה במסגרות של כוחות הביטחון: אימון אנשי משטרה, מעקב אחר כושר קרבי בצה"ל, קב"טים בביטחון עירוני ועוד.

וכן, הם יכולים לעסוק בניהול מועדוני כושר וספורט, ובכוריאוגרפיה ולהמשיך ללימודי תואר שני בחינוך גופני.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני