מכללות » תואר ראשון » לימודי חינוך בתל אביב

לימודי חינוך בתל אביב

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
לימודי חינוך בתל אביב, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות ומלאו פרטים ליצירת קשר ללא התחייבות

מיקום בארץ: היוצרים 2,אור יהודה
מיקום בארץ: דואר בית ברל, 44905 אזור: השרון
מיקום בארץ: שושנה פרסיץ 15,תל אביב
מיקום בארץ: דרך נמיר 149,תל אביב יפו
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?מכללות לתואר ראשון בחינוך באיזור תל אביב

מי שרוצה ללמוד לימודי חינוך בתל אביב יכול לבחור באחת המכללות או האוניברסיטאות שנמצאות בעיר, אשר מציעות את המגוון והמבחר הגדול ביותר של מסלולים והתמחויות לשם קבלת תואר ראשון בחינוך, ותעודת הוראה. בנוסף, אפשר ללמוד גם במקומות קרובים לתל אביב כמו רמת גן או חולון.

ארבע שנות לימודים בכדי להיות מחנך

לימודי חינוך בתל אביב במכללה בעיר הם לימודים שנמשכים ארבע שנות לימוד, בסופן מחזיק הסטודנט תעודת בוגר בחינוך ותעודת הוראה, על פי המסלול בו בחר, ועל פי ההתמחות בה התמקצע. 

באוניברסיטת תל אביב ניתן ללמוד לימודי תואר בחינוך, או לימודי תואר בחוג דיסציפלינרי, לימודים הנמשכים שלוש שנים, והשלמת תעודת הוראה במסגרת המסלול של הסבת אקדמאים להוראה, במשך שנת לימודים נוספת.

לימודי חינוך בתל אביב – מוסדות הלימוד

מכללת סמינר הקיבוצים - המכללה הגדולה ביותר בין כלל המכללות לחינוך בארץ. היא מעניקה תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה במגוון גדול ביותר של מסלולים והתמחויות: מסלול הגיל הרך, מסלול בית הספר היסודי, הוראה בחינוך המיוחד ועוד. התמחויות במקצועות עיוניים כמו: לשון, מדעים ועוד. בנוסף יש בה מסלולים ייחודיים לחינוך לתנועה ובריאות האדם (חנ"ג), והוראת אומנויות כמו: מחול ותיאטרון.

מכללת לוינסקי – מכללה אשר מציינת למעלה ממאה שנה מאז היווסדה. המכללה מכשירה מורים במסלולים שונים: מסלול בית הספר היסודי, מסלול בית הספר התיכון ועוד. פרט להתמחויות העיוניות כמו: תנ"ך, ספרות, מתמטיקה לשון ועוד, יש במכללת לוינסקי מסלול ייחודי של אקדמיה להוראה בתחום החינוך המוזיקלי.

בית הספר לחינוך של אוניברסיטת תל אביב – בית ספר זה מציע לתלמידיו תואר ראשון באחד מארבעה חוגים אפשריים: תכנון לימודים והוראה; חוג להיבטים התפתחותיים בחינוך; חוג למדיניות ומינהל בחינוך; חוג להוראת מדעים מדויקים והוראת מדעי החיים בבתי ספר תיכוניים.

האוניברסיטה הפתוחה – לאוניברסיטה זו פריסה ארצית של לימודים. פרט לתואר ראשון היא מציעה לימודי חינוך לשם הוצאת תעודת הוראה במספר מקצועות כמו: היסטוריה, ספרות, אזרחות, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, תושב"ע ומחשבת ישראל ועוד.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני