מכללות » תואר ראשון » לימודי תעודת הוראה באנגלית

לימודי תעודת הוראה באנגלית

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
לימודי תעודת הוראה באנגלית, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מוסדות ומלאו פרטים ליצירת קשר ללא התחייבות

מיקום בארץ: דואר טבעון 36006,טבעון
מיקום בארץ: דואר בית ברל, 44905 אזור: השרון
מיקום בארץ: שושנה פרסיץ 15,תל אביב
מיקום בארץ: דרך נמיר 149,תל אביב יפו
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?תואר ראשון עם תעודת הוראה באנגלית

אנגלית הוא אחד המקצועות החשובים ביותר הנלמדים בבתי הספר בארץ. בעידן הגלובליזציה, ההייטק והאינטרנט, אי אפשר להמעיט בחשיבות המקצוע. ואכן, הגיל בו מתחילים ללמוד אנגלית הולך ויורד, היום מקובל להתחיל אותם בכיתה ג', ויש בתי ספר שמתחילים אפילו בכיתות א'. לכן, כל מי שפונה אל לימודי תעודת הוראה באנגלית מובטח לו מקום עבודה מוסדר, ומקצוע מעניין.

מסגרות ללמוד הוצאת תעודת הוראה באנגלית

מי שרוצה להשתלב בהוראת האנגלית בכל אחד משלבי החינוך בארץ צריך הן תואר ראשון - A.B או B.Ed, והן תעודת הוראה מתאימה לגיל הילדים אותם הוא מעוניין ללמד.

המעוניינים ללמוד לקראת התואר של מורה לאנגלית יכולים לפנות אל מספר מסגרות בכדי ללמוד את התחום:

- לימודי תעודת הוראה באנגלית באחת המכללות להכשרת מורים בארץ, כאשר בוחרים מראש כיוון לימודים זה. במכללות הלימודים אפשר ללמוד מסלול למידה כמו: בתי ספר יסודיים או בתי ספר על יסודיים, והתמחות דיסציפלינרית, במקרה זה אנגלית.

- לימודים דו שנתיים להוראת אנגלית לימודים המתאימים למי שסיים שתי שנות לימוד בחוג ללימודי אנגלית באחת האוניברסיטאות.

- לימודים במסגרת הסבת אקדמאים להוראה לימודים המותאמים במיוחד למי שיש לו כבר תואר ראשון באנגלית. או דוברי אנגלית כשפת הם שיש להם תואר ראשון בתחום אחר.

נושאי לימוד

חשוב לזכור כי לימודי תעודת הוראה באנגלית הם לימודים הנשענים על שתי רגליים: רגלים מקצועיות, ורגליים דיסציפלינריות. יש צפייה מהמורים לאנגלית שיהיו בעלי שליטה רחבה בשפה, וידע מעמיק בדקדוק, אוצר מילים, לשון, תחביר והבנה ספרותית.

על המורים העתידים באנגלית לרכוש כישורי חינוך ייחודיים להקניית שפה, במיוחד בכל מה שקשור לשפה זרה. בנוסף, עליהם ללמוד קורסים בתחומים כמו: פסיכולוגיה של החינוך, סוציולוגיה של החינוך, שיטות לימוד, דרכי הוראה מגוונות ועוד. וכן, עליהם להתנסות בעבודה מעשית בכיתות, בקבוצות קטנות ובאופן יחידני.

חשוב להדגיש כי מי שרוצה ללמד אנגלית בכיתות בבתי הספר העל יסודיים, ולהכין תלמידים לקראת בחינות הבגרות באנגלית, עליו ללמוד קורסים נוספים בתחום, לעומת מי שבוחר ללמד אנגלית בכיתות בבית הספר היסודי בלבד.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני