מכללות » מכללות בנצרת

מכללות בנצרת

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בנצרת, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בנצרת

נצרת היא עיר מיוחדת. השילוב בין ישן וחדש, בין למעלה ולמטה, והמפגש הבין-תרבותי בלב הנופים והאווירה של הגליל הופכים אותה לעיר מרתקת המציעה חוויה יוצאת דופן. בעבור מי שגר באזור או שמעוניין להעביר את שנות הלימודים בסביבה ישנן מספר אופציות לא רעות של לימודים בנצרת. כיום פועלות כארבעה מכללות בנצרת, יחד עם מוסדות הכשרה מקצועית אחרים, והן מציעות מגוון רחב של אופציות לימודים בנצרת במסלולי לימוד שונים ומגוונים. כאן אנחנו נציע לכם סקירה קצרה של אופציות לימודים אלו ועל מסלולי הלימוד השונים לתארים ותעודות שניתן למצוא באזור נצרת.

לימודי טכנולוגיה

שתי מכללות בנצרת מציעות מסלולי לימוד בתחומי הטכנולוגיה וההנדסה. מכללת נצרת עילית יזרעאל היא בית ספר ללימודי טכנולוגיה והנדסאות הפועל מזה למעלה מ-20 שנה ומציעה מסלולי לימוד לתעודת הנדסאי ולימודי עשרה מקצועית. במכללה ניתן למצוא מגוון גדול של מסלולי לימוד לתארי הנדסאי תוכנה, הנדסאי חשמל, הנדסאי מחשבים, הנדסאי תעשייה וניהול, הנדסאי מכונות, הנדסאי אלקטרוניקה, רכב ועוד. כמו כן, המכללה מפעילה מרכז ללימודי חוץ ותעודה במקצועות הטכנולוגיה וכן מכינה טכנולוגית. אופציה נוספת של לימודים בנצרת בתחומי הטכנולוגיה הפועלת באזור היא מכללת נט ברייס המפעילה סניף בנצרת ומציעה אופציה של לימודים בנצרת במקצועות המחשב, התעשייה וההיי-טק. המכללה ניתן למצוא הסמכות שונות בתחומי התקשורת הממוחשבת והאלקטרוניקה. כמו כן מציעה קורסי הסבה של אקדמאיים לתחומי ההיי-טק ומסלולי לימוד המתאימים לאנשים עובדים.

אופציות נוספות בנצרת

עוד מכללות בנצרת מציעות אופציות נוספות של לימודים מלבד המכללות הטכנולוגיות. יובל המרכז הישראלי להסמכת ספורט מפעילה סניף בנצרת המציע מסלולי לימוד בתחומי הספורט וההדרכה. בין היתר ניתן למצוא במרכז יובל מסלולי הכשרה בטיפול בהידרותרפיה, פעילות במים לפעוטות, קורסים של הדרכה בתחומי הפילאטיס וספינינג וכן קורס מדריכי תנועה לגיל הרך. אופציה נוספת של לימודים באזור נצרת היא מכללת נצרת לאומנויות. הטיפוסים היותר אומנותיים יכולים למצוא במכללה שילוב מנצח בין לימודי עיצוב או אדריכלות עם הנדסה. המכללה מציעה לימודי תעודה במקצועות אלו שניתן להשלים ללימודים לתואר ראשון במכללה האקדמית עמק יזרעאל. 

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני