מכללות » מכללות בתל אביב

מכללות בתל אביב

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בתל אביב, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ:
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב,ראשון לציון
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: אילת 6,תל אביב
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: החילזון 6,רמת גן
מיקום בארץ: תל אביב
מיקום בארץ: החרושת 19,רעננה
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: דרך השלום 5,תל אביב
מיקום בארץ: רח' ברקוביץ 4,תל אביב
מיקום בארץ: ויצמן 53,תל אביב
מיקום בארץ: דרך נמיר 149,תל אביב יפו
מיקום בארץ: דיסנצ'יק 9 שיכון דן,תל אביב
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: הוד השרון
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בתל אביב

כולם רוצים לימודים בתל-אביב. השנים של התואר הראשון או השני הן שנים שבהן צעירים רבים רוצים להיות במרכז העניינים, במקום שבו הכל קורה, שבו יש הכל, מתרבות ועד מסיבות לוהטות, ואת זה תל אביב יודעת להציע ובגדול. לא חייבים להתקבל לאוניברסיטת תל-אביב בכדי להעביר את שנות הלימודים (ואולי גם את אלו אחריהן) בעיר הגדולה. כיום יש שפע גדול מאוד של מכללות בתל אביב המציעות מאות מסלולי לימוד שונים, תארים ותעודות, וכך כמעט כל מי שרוצה בכך יכול למצוא לעצמו את תחום הלימוד שהוא מחפש בתל אביב. להלן אנחנו מציעים לכם סקירה קצרה של מוסדות אקדמיים ומכללות לא אקדמיות בתל אביב ושל התחומים בהם עוסקים מוסדות אלו. 

הגדולות והמגוונות

ישנן מספר מכללות בתל אביב שהן מוסדות אקדמיים גדולים וותיקים הדומים במאפיינים רבים לאוניברסיטה של ממש. מכללת סמינר הקיבוצים מציעה מגוון גדול מאוד של תארים ראשוניים ושניים או לימודי תעודה והכשרות מקצועיות. לימודי החינוך במכללה נחשבים לאחד המסלולים הטובים בארץ וכך גם תחומים אחרים כמו אמנויות שונות, לימודי חברה, מדעי הרוח, תקשורת ועוד. המכללה מפעילה גם את בית הספר לאמנויות וטכנולוגיה. "אפקה המכללה האקדמית להנדסה" מציעה תארי הנדסאי שונים. מכון אבני הוא מוסד אקדמי ותיק בעיר המציע תארים אקדמיים במקצועות העיצוב והתכנון. המכללה האקדמית תל אביב יפו מציעה תארים ראשונים בניהול וכלכלה, ממשל וחברה, מדעי ההתנהגות, מחשבים ומדעי הסיעוד. מכללת לוינסקי היא מכללה המתמחה בחינוך.

המכללות המקצועיות

בנוסף למכללות האקדמיות השונות העיר יודעת גם להציע מגוון גדול של אופציות ללימודים בתל אביב במוסדות הכשרה וחינוך שאינם אוניברסיטאיים אך מעניקים תעודות מקצועיות בתחומים שונים. כך למשל מכללת מישלב מציעה קורסים לחשבים ומנהלים. "מנשר" מציע לימודי קולנוע ותסריטאות שאינם לשם תעודה ו"ניסן נתיב" מציעה לימודי תיאטרון ומשחק. מכללת מדיסין מציעה לימודי רפואה משלימה וכך גם מכללת מהות, מכללת תילתן ומכללת מירב. מכון קווים הפועל בתל אביב מציעה קורסים והכשרות בתחומי העיצוב והאדירכלות. לאופציות נוספות של לימודים בתל אביב במסגרת של מכללות  בתל אביב עשו חיפוש קצר באתר שיעלה לכם את אינספור תוצאות ואופציות לחיות וללמוד בעיר הגדולה.