מכללות » מכללות ברמת גן

מכללות ברמת גן

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות ברמת גן, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: רח' בן-גוריון 26, רמת גן
מיקום בארץ: פנחס רוטנברג 87,רמת גן
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים ברמת גן

רמת גן היא עיר עשירה יחסית באופציות ללימודים ומכללות. לימודים ברמת גן יכולים להיות אופציה נוחה מאוד לשלב בין נגישות לאזור המרכז ונגישות למוסדות אקדמיים ומקצועיים איכותיים במגוון רחב של תחומים, מטכנולוגיה ועד עיצוב. יש לא מעט מכללות ברמת גן והאופציות של לימודים ברמת גן הן מרובות. כאן אספנו לכם מידע ראשוני מקיף על כל האופציות של לימודים ברמת גן והסבר כללי על מכללות ברמת גן.

מכללות ברמת גן – אופציות אקדמיות

מספר מכללות מציעות אופציות מצוינות של לימודים ברמת גן למגוון תארים ותעודות. אחת האופציות הבולטות בתחום זה היא מכללת רמת גן המציעה תארים ראשונים, תארים שניים ולימודי תעודה של האוניברסיטה הפתוחה. במכללת רמת גן ניתן ללמוד מסלולים לתואר ראשון בניהול, כלכלה, מדעי המדינה, תקשורת, חינוך, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדעי המחשב, הנדסה, תעשייה וניהול ומדעי התוכנה. כמו כן ניתן ללמוד במכללה לתואר שני של האוניברסיטה הפתוחה במנהל עסקים. המכללה מפעילה גם מסלולי לימוד חוץ אקדמיים בתחומי מקצועות הניהול, החשבונאות, המחשב, שוק ההון ופנסיה, יין ומקצועות המזכירות.אופציה נוספת של לימודי מכללה ברמת גן היא המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן המציע מסלולי לימוד במשפטים בהתמחויות שונות, לימודי מנהל עסקים, חשבונאות, שיווק, מימון, ניהול תפעולי והתנהגות ארגונית. המכללה מציע גם תואר משולב של משפטים ומנהל עסקים. המרכז מציע גם מכינה קדם אקדמית ללימודי משפטים. המכללה האקדמית לישראל ברמת גן מציע מסלולי לימוד והכשרה בתחומי הסיעוד, ניהול מערכות בריאות, ניהול טכנולוגיות מידע וייעוץ חינוכי. 

אופציות נוספות

בתחומי העיצוב ניתן למצוא באזור רמת גן את בית הספר הנחשב לאומנות שנקר" המציעה מסלולי עיצוב תעשייתי, אמנות, גרפיקה, אופנה ועוד מקצועות שונים בתחומי העיצוב והאמנות. אופציות נוספות של לימודי עיצוב באזור רמת גן ניתן למצוא במכללת ביטוי המציעה לימודי עיצוב, ארכיטקטורה ואמנות. מכללת CoachMe מציעה לימודים והכשרות בתחומי האימון האישי. מכללת סלע מפעילה בית ספר למחשבים המציעה הכשרות בתחומי תוכנה ובקרה. כמו כן מכללת סלע מפעילה בית ספר לתשתיות ומערכות מידע, חטיבה של לימודי ניהול וכן בית ספר למקצועות הגרפיקה והמולטימדיה.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני