מכללות » מכללות בצפון

מכללות בצפון

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בצפון, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: שד' ההסתדרות 21 צ'קפוסט ,חיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: קרית הטכניון, חיפה
מיקום בארץ: צמח, ד.נ. עמק הירדן מיקוד 15132
מיקום בארץ: רחוב ירושלים 11, צפת
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: החרושת 19,רעננה
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מיקום בארץ: רח' ברקוביץ 4,תל אביב
מיקום בארץ: כל הארץ
מיקום בארץ: כל הארץ
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בצפון

לימודים בצפון יכולים להיות רעיון מעולה בעבור מי שרוצה להעביר את השנים הסטודנטיאליות שלו באווירה כפרית טבולה בירק וברוגע המיוחד והיופי של אזורי הצפון. באזור צפון הארץ ניתן למצוא שפע גדול ומגוון של מוסדות אקדמיים, מכללות, אוניברסיטאות ואופציות ללימודים. צפון הארץ הוא אזור גדול ורחב ידיים והמכללות שבו פזורות באזורים שונים. כאן אנחנו נציע לכם סקירה ראשונית של מכללות בצפון ומסלולי הלימוד השונים שהן מציעות.

אוניברסיטאות בצפון

מי שמחפש לימודים בצפון במסגרת אוניברסיטאית יכול למצוא שתי אופציות העומדות בפניו, שתיהן בעיר חיפה. הראשונה היא אוניברסיטת חיפה המציעה מגוון גדול מאוד של תארים בתחומי מדעי החברה, הרוח והמדעים המדויקים. הטכניון הוא מוסד אקדמי אוניברסיטאי המתחמה בתחומי המדעים המדויקים, הנדסה ומחשבים.

מכללות בצפון

לימודים בצפון יכולים להתבצע גם במסגרת אחת מעשרות המכללות השונות באזור הצפון. בין היתר כדאי לכם להתעניין במכללה האקדמית גליל מערבי המפעילה בית ספר לניהול, תארים בשימור אתרים, קרימינולוגיה ובריאות ורווחה וכן מגוון מסלולי לימוד של אוניברסיטת בר-אילן. המכללה האקדמית תל-חי שוכנת ליד קריית שמונה ומציעה מסלולי חינוך, ניהול, מדעי הרוח, ביוטכנולוגיה, אמנויות, עבודה סוציאלית ועוד. לידה ניתן גם למצוא את המכללה הטכנולוגית להנדסאים תל-חי. המכללה האקדמית עמק יזרעאל מציעה תארים ראשונית בתחומי מדעי ההתנהגות, מדעי החברה וחינוך וכן תארים שניים בייעוץ חינוכי וארגוני. המכללה האקדמית צפת מציעה תארים ראשונים בתחומי מדעי ההתנהגות, סיעוד, עבודה סוציאלית, אמנויות ועוד. המכללה האקדמית כנרת שוכנת על חופה הדרומי של הכנרת באחד הקמפוסים היפים בארץ ומציעה תארים ראשונים בתחומי מדעי הרוח והחברה, תיירות ומלונאות, מדעי ההתנהגות, מסלולי הנדסה שונים ומסלולי לימוד של אוניברסיטת בר-אילן. המרכז האקדמי כרמל שוכן בחיפה ומציעה תארים ראשונים במסלולים שונים של מנהל עסקים.

אופציות נוספות

בתחום לימודי העיצוב בצפון ניתן למצוא את מכללת תילתן, סטודיו 6B, מכון קווים, מכללת מנטור וויצ"ו חיפה. לימודי הנדסאות ומחשבים ניתן למצוא במכללת אורט בראודה, מדיאטק היי טק, מכללת נס ברייס וג'ון ברייס. גם בתחומי הרפואה המשלימה ניתן למצוא מכללות בצפון כמו למשל מכללת דאו, מכללת מדיסין, מכללת רידמן ועוד.