מכללות » מכללות בקריות

מכללות בקריות

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בקריות, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: רמת יוחנן
מיקום בארץ: שד' ההסתדרות 46,חיפה
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בקריות

אזור הקריות הוא אזור עם לא מעט אופציות ללימודים אקדמיים ולימודי תעודה מסוגים שונים. ישנן שפע של אופציות של לימודים בקריות ולא מעט מכללות בקריות המציעות מגוון רחב ומרשים של מסלולי לימוד, תארים ותעודות. כאן נציע לכם סקירה קצרה של אופציות עיקריות של לימודים בקריות וננסה להציע רשימה ממצה של מכללות בקריות.

מכללות בקריות

מספר מכללות שונות פועלות באזור הקריות ומציעות מסלולי לימוד שונים. מכללת אורט קריית ביאליק היא הסניף בקריות של רשת המכללות הארצית של אורט. מכללת אורט קיריית ביאליק מציעה מסלולי לימוד לתואר הנדסאי בתחומי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מכונות, הנדסת בניין, הנדסה תעשייה וניהול במסלול שיווק והנדסת תוכנה. כמו כן מציאה מכללת אורט ביאליק מסלולי לימוד לתעודה במקצועות התעשייה והטכנאות, העיצוב, האדריכלות, ייבוא וייצוא, מחשבים, חשמלאות ועוד.מכללת מדיאטק הייטק שוכנת באזור הצ'ק פוסט ומציע הזדמנות של לימודים בקריות בתחומי הטכנולוגיה עם מסלולי לימוד בתחומי המחשבים, ההנדסה והטכנאות. לרשת מכללות עתיד יש גם סניף באזור הקריות שמציע לימודים בתחומי המחשבים, העיצוב ואף ראיית חשבון. המכללה למנהל מפעילה אף היא שלוחה באזור הקריות ששוכנת באזור הצ'ק פוסט ומציעה מסלולי לימוד בראיית חשבון, ביטוח, ייעוץ השקאות, הנדסאות תוכנה, אלקטרוניקה וכן בית ספר מקצועי למקצועות המזכירות, ניהול, חשבונאות והיי-טק.

אופציות נוספות

 האופציות ללימודים באזור הקריות אינן מתמצות רק במכללות. באזור הקריות ניתן למצוא שני מוסדות שונים המציעים לימודי רפואה משלימה. מכללת מדיסין הארצית מפעילה סניף באזור הקריות ובקיבוץ רמת יוחנן הסמוך לחיפה ניתן למצוא את מכללת דאו המציעה אף היא לימודים בתחומי רפואה משלימה. מכון קווים מפעיל סניף באזור הצ'ק פוסט ומציעה מסלולי לימוד ותוכנית בתחומי העיצוב והאדריכלות. מכללת ג'ון ברייס אף היא פועלת באזור הקריות ומציעה מסלולי לימוד בתחומי גרפיקה ומולטימדיה, קורסים במערכות הפעלה ומחשבים, הכשרות לעולם ההיי-טק ומסלולי לימודים בניהול. בנוסף, באזור הקריות ניתן למצוא שלוחה של מכללת וינגייט ללימודי ספורט, אימון והדרכה ואת המכללה לניהול המציעה מסלולי לימוד בתחומי הניהול, חשבונאות, מחשבים, טכנאות, לימודי שוק ההון, עיצוב ועוד.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני