מכללות » מכללות בצפת

מכללות בצפת

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בצפת, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: רחוב ירושלים 11, צפת
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בצפת

צפת היא עיר קסומה. שוכנת גבוה בלב הטבע הגלילי העיר העתיקה והקדושה הזו צופה אל הכנרת ומציעה אווירה מיוחדת שאין דומה לה בארץ. לימודים בצפת יכולים להיות חוויה מיוחדת ושונה אך למרבה הצער העיר אינה מציעה יותר מידי אפשרויות לימודים ואין כמעט מכללות בצפת למעט המכללה האקדמית צפת שעליה נרחיב בהמשך. מי שמחפש לימודים בצפת מסוג קצת אחר יכול לבדוק את היצע הישיבות והמוסדות התורניים הפועלים בעיר אך בכל האמור בלימודים אקדמיים עדיין חסרות מכללות בצפת בכדי שהעיר תוכל להציע למי שמעוניין ללמוד בה היצע גדול ומגוון של מסלולי לימוד. עם זאת, דווקא מקצוע הלימוד שהוא אולי היוקרתי ביותר, רפואה, הפך באחרונה לחלק ממה שלצפת יש להציע למי שמחפש ללמוד בה.

המכללה האקדמית צפת

כאמור, זולת המכללה האקדמית צפת אין עוד מכללות בצפת והיא מהווה את האופציה הכמעט יחידה של לימודים בצפת. המכללה האקדמית צפת מציעה מגוון תארים ראשונים של אוניברסיטת בר-אילן. במכללה תוכלו למצוא מסלולי לימוד במדעי ההתנהגות, עבודה סוציאלית, משפטים, ספרות, אמנות ומוזיקה, פיזיותרפיה, מערכות מידע קהילתיות וכן תוכנית של תואר ראשון רב תחומי. אחת האופציות המעניינות ביותר שמציעה המכללה האקדמית צפת, ושמשתלבות היטב עם האווירה של העיר, היא תואר ראשון במיסטיקה ורוחניות וזו בהחלט אופציה שכדאי לבדוק בעבור מי שנמשך אל התחום ונמשך על הקסם הרוחני של העיר צפת.

לימודי רפואה בצפת

בשל המחסור במוסדות להכשרת רופאים במדינת ישראל והמחסור הכללי ברופאים אושרה באחרונה פתיחתו של מוסד נוסף להכשרת רופאים בצפת. אוניברסיטת בר אילן נבחרה להפעיל את מסלול לימודי הרפואה בצפת שיציע לימודי רפואה בשני מסלולים. המסלול הראשון הוא בן שלוש שנים ומיועד לישראלים בוגרי שלוש שנים ברפואה במוסדות אחרים או מסלול בן ארבע שנים של לימודי רפואה בעבור בעלי תואר ראשון. בשלב זה לא ניתן ללמוד לימודי רפואה מלאים בצפת אך התוכנית היא כי בעתיד זו תהיה אחת מהאופציות העומדות בפני מי שחולם להיות רופא ועד עתה היה מוגבל למספר מוסדות אקדמיים מוגבל שיכלו לקבל רק מספר מוגבל של מועמדים בכל שנה. אין ספק כי זוהי תוספת נאה ומעניינית לנוף האקדמי של צפת.

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני