מכללות » מכללות בפתח תקווה

מכללות בפתח תקווה

השאר פרטים ליצירת קשר עם נציג מטעם האתר אודות
מכללות בפתח תקווה, השירות הינו בחינם!
רשימת מכללות
סמן

סמנו מכללות ומוסדות לימוד ומלאו פרטים בתחתית העמוד ליצירת קשר!

מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מיקום בארץ: הסיבים 18,פתח-תקווה
השאר פרטים ונציגי המכללות שסימנת יצרו איתך קשר בהקדם
איפה היית מעדיף ללמוד?לימודים בפתח תקווה

לימודים בפתח תקווה הם אופציה בהחלט אטרקטיבית בעבור כל מי שמחפש שילוב בין מוסדות אקדמיים איכותיים ומגוונים, נגישות לשירותים והזדמנויות תעסוקה, מיקום מרכזי בלב הארץ ואיכות חיים במחיר סביר במהלך שנות הלימודים. פתח תקווה יודעת להציע כיום למי שמתעניין בלימודים בה מגוון יפה של מוסדות אקדמיים המציעים מסלולי לימוד לתארים ולימודי תעודה במגוון מקצועות. כאן אנחנו נציע לכם סקירה בסיסית של אופציות של לימודים בפתח תקווה וכן מכללות בפתח תקווה.

מכללת פתח תקווה

מכללת פתח תקווה היא אחת האופציות הראשיות בעבור כל מי שמחפש לימודים בפתח תקווה. מבין האופציות השונות של מכללות בפתח תקווה, מכללת פתח תקווה היא ככל הנראה המוסד הגדול ביותר והמגוון ביותר שיושב בעיר. המכללה מציעה מגוון מסלולי לימוד לתארים ראשונים ותארים שניים וכן לימודי תעודה. הלימודים האקדמיים במכללת פתח תקווה מתבססים על האוניברסיטה הפתוחה והם מקנים תואר שלה. בין היתר תוכלו למצוא במכללה אופציות ללימודים כמו תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה במגוון גדול של תחומים במדעי הרוח, מדעי החברה, מדעים מדויקים והנדסה. בנוסף מציעה המכללה מסלולי לימוד לתואר שני של האוניברסיטה הפתוחה בתחומי חינוך, לימודי תרבות, לימודי דמוקרטיה, מנהל עסקים, מדעי המחשב ומנהל ומדיניות חינוך. ראוי לציין כי בפתח תקווה ניתן גם למצוא שלוחה ישירה של האוניברסיטה הפתוחה, אך היתרון של המכללה הוא הליווי וההדרכה במהלך הלימודים.

אופציות נוספות

האופציות ללימודים באזור פתח תקווה אינן מתמצות רק במכללת פתח תקווה. בעיר פועל גם המרכז האקדמי דן שעובד בשיתוף עם מכללת ג'ון ברייס ומכללת הייטק ומציע תארים ראשונים במנהל עסקים, תחום ההיי-טק, מדעי המחשב, ניהול מערכות מידע ועוד. עוד בתחום המחשבים והטכנולוגיה ניתן למצוא בפתח תקווה את מכון תפניטק של האוניברסיטה הפתוחה המציעה לימודי מחשבים וכן את בית הספר תפנית של האו"פ המציע לימודי פיננסים וניהול. המכללה למנהל בראשון לציון מפעילה סניף גם בפתח תקווה עם מספר מצומצם של מסלולים ואפשרויות לימוד. מכללת אין ליין אינה מכללה אקדמית והיא מציעה הכשרות ותעודות בתחומי העיצוב, ההנדסאות, הטכנאות והניהול. 

מאמרים אחרונים:
איך להוציא רישיון חשמלאי מוסמך
לימודי רפואה משלימה בכרכור
רוצה להיות דולה?
מהם תנאי הקבלה לתואר שני